Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aris86 View Post
    Varianta Acces se comercializează doar cu 1,0 SCe.
    Acum am inteles, mersi!

    Comment


    • Am gasit in clip interesant:
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      6.4% cu viteza medie de 19.4Km/h? Nu stiu multe diesel-uri care sa se laude cu consumul asta...Interesant.
      Totusi, nimeni de pe forum nu are 1.0 SCe?

      Comment


      • totusi spune/ne care sint dizelurile alea pe care le sti ? k9k logan e6 cumva ?

        Comment


        • k9k E4 pe care-l stiu eu in condtiile asemanatoare are arox 7.5%. Un amic cu smart-ul lui scoate consumuri de genul asta. Si din cate citescu pe aici...si K9K se lauda cu ceva asemanator.
          Te uita atent la viteza medie: 19.4Km/h. La viteza asta eu cu 0.9 am aprox 7.5-8%

          Comment


          • de asta am si intrebat
            asta e medie de oras
            cica si k9k e6 cica scoate tot asa cu eco activat
            uita sa pui motorina

            Comment


            • Am colegi care nu reusesc sa scada sub 8% la viteze medii aseamanatoare. Iar ei au diesel. Adevarat, motoare mai puternice...dar in oras este irelevanta puterea.

              Comment


              • Azi am văzut un logan nou 1,0 SCe în service, livrat din fabrica cu probleme la catalizator. Am mai observat o grila metalica în spatele aeratoarelor de ventilatie.

                Comment


                • Toba evacuare 1,0 SCe.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Shit happens...Te-ai uitat la consum? Din cate vad vehiculate pe aici...cifrele in oras sunt hmmm...interesante tare

                    Comment


                    • Era masina noua, trebuia sa o livreze la client.

                      Comment


                      • Ah...
                        chiar sunt curios de cum merge si ceva cifre de consum. In special in oras si afara la 90-100km/h

                        Comment


                        • consum logan 1.0 sce +check engine aprins(oare de ce?)https://www.youtube.com/watch?v=m8TLSXCiZyA

                          Comment


                          • E în poziția M înainte sa dea scânteie la motor

                            Comment


                            • Cum e inainte sa dea scanteie in mers?

                              Comment


                              • Am crezut ca sta pe loc. O avea problema cu sonda lambda sau catalizator, cică asta ar fi buba la motoriciul acesta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google