Dacia Logan 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un pic off-topic, acu 12 zile am văzut 2 mașini duster de test pe autostradă, fiind noapte, le-am văzut trecând pe lângă mine și avea nr de AG cu mențiune test.

    Comment


    • Trimuri aeratoare bord, cu si fara material textil.
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 2 photos.

      Comment


      • Apropo de materialul textil de pe bordul lui Logan/Sandero, nivel de echipare Comfort:
        1. arata bine cat timp materialul este nou/curat, in timp insa...
        2. am vazut ca un material similar este pus si pe manerele usilor (fata) tot la varianta Comfort si tot dificil de intretinut

        Comment


        • Misto material, superlux, decit pina versi cafea pe el vezi atunci bucurii pentru voi copii ......

          Comment


          • Hai și cu Loganul ...
            Am testat noul DACIA LOGAN 2020 - YouTube

            Comment


            • Eu sunt extrem de curios cum se va comporta cutia CVT.

              Comment


              • se va comporta fix la fel cum se comporta si la alti producatori (totoyote, hohonde, si-alte alea).
                insa, daca e sa ne luam dupa cele ce-au facut cu "easier" - depinde cum a fost proiectata.

                Comment


                • Comment


                  • Ce mă deranjează pe mine la Logan 3 este lipsa oglizilor electrice și poate și a geamurilor electrice spate la varianta Esențial, din ce înțeleg eu Dacia dorește să indrepte clienții spre variantele full,celelalte variante probabil vor fi cumpărate de firme pt flote.

                    Comment


                    • Link oferit in postul#150

                      Comment


                      • Ce nu înțelegem noi ca nație e că da, culmea, avem libertatea de a alege pe banii noștri. Fiecare cum crede și simte. Sh, nou, etc, sunt n variante. Ne place sa ne judecăm și sa ne jignim încontinuu, că mamă ce sh as lua la x euro, că Dacia nu face domle Skoda, etc, cu preț de 5000 euro (da, nu a existat niciodată varianta aia celebră din păcate).
                        Putem discuta principial despre direcția luată de Dacia, ca nu s-a ales drumul Skodei sau Seatului. Dar cam atât.
                        Sănătoși să fim să ne trăim cum vrem și putem viața pe proprii bani

                        Comment


                        • Originally posted by Gil26 View Post
                          Link oferit in postul#150
                          M-am grăbit, scz

                          Comment


                          • @ rodavidoff nu e nici o problema, review-urile lui Robert Adam sunt tot timpul binevenite (si eu le-am urmarit pe cele despre Easy-R inainte de a achizitiona masina). Dacia insa este putin in intarziere fata de planul initial, la ora aceasta masinile trebuiau sa apara prin showroom-uri, deocamdata le ofera doar jurnalistilor.
                            Dar "discutiile" despre 5000 euro, SH, etc. erau pe forumul celalalt.

                            Comment


                            • Discuțiile alea sunt dintotdeauna pretutindeni

                              Comment


                              • @ rodavidoff , pana acum aceste discutii nu au fost pe acest topic, mai ales "Ne place sa ne judecăm și sa ne jignim încontinuu..." dar si "că mamă ce sh as lua la x euro", sau "că Dacia nu face domle Skoda" ori "preț de 5000 euro", dincolo da.
                                In opinia mea (desigur subiectiva) Dacia isi mentine segmentul de piata si cu aceste noi modele, cu plusuri si cu minusuri, ramane o masina decenta la un pret decent.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google