1.0 tce cvt

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Datele sensibile eliminate, spor la conectare
    Attached Files
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

Comment

Originally posted by DFA View Post
      ...s-au conectat oamenii în amonte de SG-UCH direct pe CAN Hi + CAN Lo al fiecărui calculator în parte....
      , si la asta m-am referit....(ar mai fi nevoie si de schemele electŕice, etc...)

Comment

Originally posted by t0rquemada View Post
        ...
        Watermark-ul ala e de prost gust, nu te supara ca ti-o spun. Nici pe o opera de arta fotografica n-ai pune unul asa...
        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

Comment

În momentul în care o să-ți vezi fotografiile furate (împrumutate fără voie) o să plângi că nu ai pus un watermark e ele.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

Comment

foarte buna ideea lui t0rquemada cu watermark-ul
            Se poate face si pe Redmi Note Pro, mi-am facut acuma setarea pe telefon

Am patit la servici si cu mail trimis de catre mine inainte sa se laude altcineva intr-o sedinta pe munca mea
            Cu prostul nescolarizat / Te lupti putin si ai scapat. / Dar duci o lupta colosala, / Cu prostul care are scoala!

Comment

Originally posted by t0rquemada View Post
              În momentul în care o să-ți vezi fotografiile furate (împrumutate fără voie) o să plângi că nu ai pus un watermark e ele.
              Ce sa-ti spun, exclusivitate la niste poze tehnice... wow! Ce sa mai zic de DFA de pe daci a club, care a scris atatea chestii interesante si nu le-a criptat... https://www.daci a club.ro/index.php?s...post&p=4949287
              Last edited by ursamajor; 4 weeks ago.
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

Comment

Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google