Logan III: Media Nav / Media Display / Media Control

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    SYSTEM RESET ai încercat?
    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

    Comment


    • #92
      Da. Și la fel îmi face. Ce este ciudat ca Bluetooth al mașinii este pe on dar nici un alt telefon nu îl vede.

      Comment


      • #93
        Mergi cu mașina la garanție. Nu prea ai ce să-i faci tu.
        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

        Comment


        • #94
          Am zis ca o las până mâine poate poate își revine dacă nu direct la ei.

          Comment


          • #95
            Și-a revenit fără să îi fac nimic, doar mi - a cerut sa accept codul și acum merge fără probleme. Cine știe o fi fost obosit și el că recent am ajuns de la Maramureș. Păcat de atâtea bug - uri și erori, altfel mașina este excelentă, cel puțin eu deocamdată nu am avut alte probleme cu ea.

            Comment


            • #96
              Salut.Sunt posesor de Logan 3 , Confort ,media nav. Am o problemă cu citirea stickului( nu îmi citește tot).Din 1600 melodii îmi citește doar 133 ,pe altul doar 32 din 136.Ceva informații,ajutor..Multumesc

              Comment


              • #97
                Ce format sunt melodiile?

                Comment


                • #98
                  Salut. Aveți idee, ce tip de hub usb, acceptă unitatea media. Am incercat cu 2.0 și nu acceptă. Oare 3.0 merge? Probat două hub-uri 2.0. Nu acceptă.

                  Comment


                  • #99
                    A mai facut cineva update recent? Zic unii pe un grup FB ca ar fi iesit v. 6.0.8.4.
                    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                    Comment


                    • Originally posted by mnv View Post
                      Salut. Aveți idee, ce tip de hub usb, acceptă unitatea media. Am incercat cu 2.0 și nu acceptă. Oare 3.0 merge? Probat două hub-uri 2.0. Nu acceptă.
                      Vezi post #24

                      Comment


                      • Am verificat pe Toolbox si nu este nici un update disponibil. Ramanem deocamdata la 6.0.8.3.

                        Comment


                        • Voi ce navigatoare si/sau aplicatii de streaming folositi pe AA? In afara de Waze si Maps...
                          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                          Comment


                          • VRadio pt radio online și câteodată Spotify...

                            Comment


                            • Originally posted by ursamajor View Post
                              Voi ce navigatoare si/sau aplicatii de streaming folositi pe AA? In afara de Waze si Maps...

                              Din cand in cand Sygic ..

                              Din punctul meu de vedere Andoid Auto(AA) nu este pe val .. Atat timp cat timp este retrictiv cu aplicatiile din Magazin play ( ma refer la android ) nu ma convinge....atat timp cat pe smartphone am aplicatii care-mi sunt indinspensabile ,iar pe AA am numai ce vor cei de la Google , mai este cale lunga ...



                              Comment


                              • Salutare, pentru cei care mai sunteți în perioada de gratuitate (3 luni de la achiziție), sunt disponibile pe https://dacia.welcome.naviextras.com/, ultimele variante de hărți, respectiv IGO HERE 2020.Q4. Succes!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google