Cod casetofon Logan. Doar pentru userii activi de minim 6luni si cu minim 20 posturi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc frumos

    Comment


    • am codul de la casetofon
      cum introduc codul si care e tasta ok
      multumesc

      Comment


      • citeste in cartea playerului...
        MY CLA

        Comment


        • Hai sa te lamuresc:
          presupunem codul 2317
          Apesi tasta 1 de 2 ori, apoi tasta 2 de 3 ori, tasta 3 o data si tasta 4 de 7 ori. Apoi apesi luuuung tasta 6.
          [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

          Comment


          • salut ma ajuta cineva cu un cod de cd logan nu am decit seria stantata de pe el .e2
            .....029021...multumesc...

            Comment


            • Salut. Am si eu problema aceea cu codul la casetofon la un Logan.....am schimbat acumlatorul si cere codul.
              Pe le scrie asa:
              RNRC2560079713
              RENRCD200-00
              FD0406220079713
              Made in France
              Renault 8200 354 517
              8200354517T K089-SECURITY
              Multumesc anticipat!

              Comment


              • ceva nu este in regula... Verifica daca ai scris bine security-ul....
                MY CLA

                Comment


                • E foarte in regula... nr de posturi insa ....nu corespunde ....

                  Cod 5**2

                  Comment


                  • Salut.
                    E bine ca incurajam astfel de lucruri...........
                    Numai bine.
                    ps:daca era luat(cu bani) de la cineva de pe masina avea sigur si codul.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • E bine ca presupunem ca orice om care posteaza pe aici este un (virtual) talhar. Astept cu interes primul user care reclama ca i s-a furat casetofonul.
                      [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                      Comment


                      • Originally posted by vi_escu
                        ei nu corespunde, ce-i singurul care s-a invartit si el de un casetofon...
                        Daca ai ramane fara cd player nu cred ca ai mai spue asta.

                        In general cei care au un singur post si cer codul de la cd player cu ala raman...nu mai calca pe aici...asa ca poti trage si tu concluziile singur.

                        Subscriu la cele spuse de Augustin-Yng.
                        Last edited by valeriuciprian; 23 December 2012, 22:42.
                        sigpic

                        Comment


                        • eu zic sa facem o regula, un nr minim de posturi...Asta decid moderatorii...
                          MY CLA

                          Comment


                          • Vad ca esti moderator, modifica regulamentul forumului. Sau mai simplu, sterge postarea mea. Dar nu este ok sa presupui ca un om este hot !
                            [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                            Comment


                            • O sa sterg si postarea ta...si asta a fost regula propusa de userii cere isi ofera ajutorul sa dea codurile pentru cd playere...userii care si-au facut cont doar pentru acest fapt sa nu primeasca raspuns.
                              Poate tineti cont pe viitor de acest lucru.
                              sigpic

                              Comment


                              • Salut.
                                Daca ai/ar fi citit ceva pagini in urma ai fi vazut ca eu am incetat sa mai dau coduri celor care au pina in 50 de posturi pe acest forum.
                                Nu spun neaparat ca este un hot,dar ma deranjeaza faptul ca primul post pe acest forum este.....ajutor,vreau cod casetofon.si banala scuza,am scos bateria si nu stiu codul.cauta in actele de unde ai cumparat masina.
                                Cei care au perste 50 de posturi si/sau sunt inregistrati pe acest forum de ceva timp cu multa placere le dau codul.Si nu am facut asta doar odata.
                                Numai bine.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google