Cod casetofon Logan. Doar pentru userii activi de minim 6luni si cu minim 20 posturi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau in factura !

    Comment


    • salut,

      cine ma ajuta si pe mine cu un cod?
      pentru on casetofon pentru dacia loganFD0604350226558
      il am de la un fost logan (cumnatul a vandut masina) si acum masina mea de munca nu are casetofon si vreau sa-l folosesc dar nu mai are codul.

      va rog sa ma ajutati

      tin sa mentionez ca nu sunt hot

      Comment


      • Citeste ultima pagina....
        MY CLA

        Comment


        • Originally posted by DragosM View Post
          salut,



          tin sa mentionez ca nu sunt hot
          Asta a fost partea cea mai tare

          Comment


          • se simte "cu musca pe caciula"
            sigpic

            Comment


            • ... sau poate incearca marea cu degetul....

              Toate bune!
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • Pai incerc sa aflu un cod si de 3 ori a fost sters mesajul de catre moderatori, poate asa nu-l mai sterge nimeni si primesc si eu un raspuns...


                parca este un topic unde afli coduri de la radio nu topic unde este spers postul tau de catre moderatori......

                acum intrebarea este?! ma ajuta cineva cu acel cod va rog frumos?
                Last edited by DragosM; 24 February 2013, 01:33.

                Comment


                • Daca citeai cu cateva posturi mai sus, nu iti mai pierdeai timpul prin acest topic si nici nu le mai dadeai de lucru moderatorilor. Conditiile pentru a afla acel cod sunt clare: 50 de posturi si 6 luni activitate pe forum minim.

                  Comment


                  • ok 50 de posturi se fac repede...daca esti iute la butonat le faci intr-o zi
                    dar eu ce fac 6 luni fara radio in masina turbez

                    Comment


                    • sau 150 posturi in locul celor 6 luni. aaa a si nu aruncate la misto ca sa ajungi la nr
                      MY CLA

                      Comment


                      • da, buna si varianta asta, insa posturile sa nu fie pe threadul joc funny.
                        sigpic

                        Comment


                        • Va salut!Puteti sa ma ajutati si pe mine cu un cod la un casetofon?L-am cumparat din bazar si cand am incercat sa-l deschid i-mi cere codul.Acest cod apare doar daca nu-l montez pe logan, ptr.ca il montez pe Tico sotiei?!
                          Attached Files
                          Tractorul merge cu motorina,masina merge cu benzina!

                          Comment


                          • CIONTU OVIDIU - Codul tau este 2018!
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • Salut! Am si eu o nelamurire in legatura cu cd playerul de pe loganul meu (model mcv diesel 2006 laureat). Nelamurirea mea este legata de faptul daca are sau nu nevoie de cod (nu de alta dar batria a plecat pe al 7-lea an de functionare si ma astept sa dea ortu), in manualul de utilizare nu se aduce aminte despre introducerea unui cod at cand sistemul electric ramane nealimentat (cd pleyerul este blaupunkt). Multumesc anticipat.
                              P.S. Masina este cadou de la mama soacra, iar factura D-zeu stie pe unde mai este.

                              Comment


                              • Va multumesc!
                                Tractorul merge cu motorina,masina merge cu benzina!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google