Cod casetofon Logan. Doar pentru userii activi de minim 6luni si cu minim 20 posturi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by adriaqn View Post
    Salut! Am si eu o nelamurire in legatura cu cd playerul de pe loganul meu (model mcv diesel 2006 laureat). Nelamurirea mea este legata de faptul daca are sau nu nevoie de cod (nu de alta dar batria a plecat pe al 7-lea an de functionare si ma astept sa dea ortu), in manualul de utilizare nu se aduce aminte despre introducerea unui cod at cand sistemul electric ramane nealimentat (cd pleyerul este blaupunkt). Multumesc anticipat.
    P.S. Masina este cadou de la mama soacra, iar factura D-zeu stie pe unde mai este.
    Nu are nevoie de cod, poti schimba linistit bateria, aparatele Blaupunkt cu fata detasabila nu au nici un fel de cod! Numai bine!
    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

    Comment


    • Multumesc, Florin! Asa ma gandeam si eu, mai ales ca in manualul de utilizare nu se spune nimic de niciun cod, ramane de vazut at cand voi schimba bateria, care dupa parerea mea este eroina.
      Sanatate si numai bine.

      Comment


      • Salut.
        Isi face cineva mila de mine sa-mi spuna codul pentru un casetofon cu security key M124?
        Multumesc

        Comment


        • vad ca ai mai bine de jumatate de an de cand ai contul, fa si tu 50 de posturi, daca te grabesti in 2, 3 zile le.ai facut, revii cu un post aici si iti promit ca eu iti dau codul!
          sigpic

          Comment


          • Pai daca am masina buna de-aia n-am postat. In plus nu-s priceput laa mecanica sau altceva auto ssa dau sfaturi :-)
            Fair enough? :-)

            Comment


            • Aici nu este vorba doar despre mecanica.
              MY CLA

              Comment


              • Originally posted by Ioarre View Post
                Pai daca am masina buna de-aia n-am postat. In plus nu-s priceput laa mecanica sau altceva auto ssa dau sfaturi :-)
                Fair enough? :-)
                Da despre gagici nu stii nimic???
                I HAVE A !sigpic
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • La gagici sigur nu stie nineni codul. Sunt "echipamente" fara manual de utilizare:-D
                  Pana una alta mi-am invatat lectia cu posturile. Cert e ca le citesc in toate sectiunile forumului...
                  Isi face cineva un pustiu de bine sa ma ajute?
                  Multumesc

                  Comment


                  • Hai amice, fa un efort! Uite, daca faci 50 de posturi iti dau softul cu care afli codul! Te bagi?
                    [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                    Comment


                    • Salut.
                      Nu inteleg care-i faza cu limita numarului de postari. Nu e vorba de efort pentru ca nu ma fortez ci imi face placere sa intru pe forum doar ca nu-s activ cu scrisul. In schimb cum am mai scris il citesc din scoarta in scoarta.
                      Thx

                      Comment


                      • limita aia este pentru, ,,hoti''. Multi dintre cei care posteaza aici au 1,2,3,4 ,5,10 posturi SI dupa ce primesc codul nici nu-i mai vezi pe forum.
                        MY CLA

                        Comment


                        • Ok inteleg. Am observat si eu citind threadul ca erau multi al caror post numarul 1 era legat de cod.Credeam ca scap de stigmatul hotului data fiind vechimea de membru.
                          Intre timp am reusit sa-mi generez un cod care sper sa mearga.
                          Multumesc

                          Comment


                          • sa dea domnu sa.ti mearga si sper sa mai avem de discutat, sa nu credem si despre tine ca ai intrat doar pentru cod!
                            sigpic

                            Comment


                            • Happy me. A mers!
                              Ce sa zic. Daca pentru cod n-as putea sa zic multumesc ca eram suspect, zic multumesc pentru ca m-ati tinut de vorba si mi-a crescut numarul de postari sa fiu mai credibil

                              Comment


                              • Sper sa te mai vedem pe forum.
                                Sa ne retragem vorbele.
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google