Cod casetofon Logan. Doar pentru userii activi de minim 6luni si cu minim 20 posturi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    Am si eu o rugaminte la voi,caut sa cumpar acea placuta fata la un casetofon philips logan cu cd,sau sa iau casetofonul cu totul.imi poate spune cineva de as putea sau daca are cineva,va atasez si modelul intro poza



    Multumesc

    Comment


    • Mai schimbati placa fratilor, este invechita asta cu bateria. Gasiti in spate si regulile. Codul il gasiti in carte.
      MY CLA

      Comment


      • Codul este pe factura, dar hotii nu dau factura !

        Comment


        • nu cred ca sunt hoti cei care au cumparat logan sau ma rog, dacia in general, doar din pura intamplare in cartea masinii unde trebuia sa fiue sau cartea service cum se cheama ea, eu unul nu am gasit pagina cu codul. celelalte masini de la aceeasi licitatie le aveau, a mea nu ! deci dragilor, nu toti cumparam "masini" noi noute ca voi sa ne treaca codul pe factura, mai suntem si pamblicari d-astia care cumparam second hand si nu priim codul, iar cand deconectezi bateria, sa stiti ca asta se intampla, nu e gluma :-)

          multumesc

          Comment


          • Bateriile ''se schimba'' iarna nu vara...
            MY CLA

            Comment


            • daca moderatorii si in special xp.ul sunt de acord propun ca cei care nu indeplinesc numarul de posturi necesare si "varsta" necesara sa plateasca o suma oarecum modica 10-20 de lei in contul lui xp, pun aici poza cu chitanta de la banca si va primi codul, iar banii pot fi folositi pentru dezvoltarea forumului...
              sigpic

              Comment


              • salut

                nu stie nimeni de unde as putea sa cumpar acest model fie bun sau stricat??,mi sa ars placuta cu display si as vrea sa folosesc tot acest model.Multumesc si un Paste Fericit sa aveti
                http://postimg.org/image/ffqgl1tsf/
                Last edited by Cody_Cody; 3 May 2013, 08:48.

                Comment


                • Cumpara altceva. Sunt playere bune la preturi decente...Sau poti sa mergi pe unul original blaupunkt cu mp3, daca nu vrei altceva.
                  MY CLA

                  Comment


                  • Nu o sa-l recunoasca, trebuie sa apesi nu un buton ci mai multe. Si de mai multe ori.
                    [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                    Comment


                    • Voi chiar nu cititi in urma???????
                      ASTEPT UN PM DE LA MODERATORI CU UN SFAT. SA DAU SAU SA NU DAU CODURILE???
                      MY CLA

                      Comment


                      • salut
                        cine ma poate ajuta si pe mine cu un cod pentru un casetofon

                        model no: 22dc229/62

                        rn229f40247137

                        prod.no fd0704470247137

                        8200057675tr828 / 8200 057 676
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • un security?
                          Incearca 2772
                          MY CLA

                          Comment


                          • Originally posted by vi_escu
                            Ce nu pricep eu: e plin internetul de programe/programele care genereaza codul cu pricina. Cum de ajung toti aici sa-l ceara?...
                            Offtopic.Da, ai dreptate.La o simpla cautare pe goagal primul link te duce exact spre el.
                            La un cd player de logan se poate sterge codul din memorie adica sa nu-l mai introduc de fiecare data cand deconectez bateria?
                            Last edited by nebundemult; 21 May 2013, 22:28.

                            Comment


                            • salut
                              cine ma poate ajuta si pe mine cu un cod pentru un casetofon

                              model no: 22dc229/62

                              rn229f40247137

                              prod.no fd0704470247137

                              8200057675tr828 / 8200 057 676


                              Prestige

                              Incearca 2772
                              NU MERGE
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • @ bobbyred, baga 8124.
                                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google