Coduri vopsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar aripa fata dreapta gri comet logan berlina

    Comment


    • vezi ca ai postat gresit
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • pai o dai si cu lac apoi?
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • nu s-a mai postat de mult pe aici dar sper sa nu sariti....care este codul de culoare la logan noir nacre??? am un cod care incepe N6???

          anybody???
          Last edited by vyalli; 25 January 2012, 11:59. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • Poate asta te ajuta.
            Daca e cu "N" la inceput, inseamna ca e perlat.
            Keyboard error or no keyboard present.
            Press F1 to continue or DEL to enter setup...

            Comment


            • Nu stie nimeni codul de la brun cajou de pe Duster? Am cautat pe Google, dar nu am gasit.
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • albastru egee ce cod are?
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Uitati-va la baza stalpului dreapta pe exterior, acolo aveti cod culoare, tapiterie, dotari, etc.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • TED69 este codu pentru gris platine?
                    MY CLA

                    Comment


                    • D69 (fara TE) http://media.rtv.net/other/201301/lo...a_73591100.pdf

                      Comment


                      • Multumesc!
                        MY CLA

                        Comment


                        • Buna ziua, am o rugaminte la cei care ma pot ajuta cu un cod de culoare.
                          Am de vopsit o suprafata cam de 2cm lungime si 1 latime pe lateral in partea de jos a stopurilor, m-a lovit usor in parcare un idiot si s-a desprins vopseaua de pe tabla.
                          Loganul este din martie 2007 si are culoarea alb arktika dar la codul de culoare prima litera nu stiu ce poate fi, 0(zero), O(oaie), D(Dumitru). Am cautat codul de culoare pe internet in toate cele trei variante si nu am gasit nimic. Este posibil sa fie aceeasi nuanta ca Alb ARTIKA - 011A dar redenumita? Am atasat eticheta de pe stalp, daca ma poate ajuta cineva. Multumesc.

                          Comment


                          • Pentru rosu opac ce cod de culoare ar fi?Ma tot loveste un idiot in parcare cu usa.Am deja 12 puncte albe de la culoarea lui..
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • Originally posted by AdrianF View Post
                              Buna ziua, am o rugaminte la cei care ma pot ajuta cu un cod de culoare.
                              Am de vopsit o suprafata cam de 2cm lungime si 1 latime pe lateral in partea de jos a stopurilor, m-a lovit usor in parcare un idiot si s-a desprins vopseaua de pe tabla.
                              Loganul este din martie 2007 si are culoarea alb arktika dar la codul de culoare prima litera nu stiu ce poate fi, 0(zero), O(oaie), D(Dumitru). Am cautat codul de culoare pe internet in toate cele trei variante si nu am gasit nimic. Este posibil sa fie aceeasi nuanta ca Alb ARTIKA - 011A dar redenumita? Am atasat eticheta de pe stalp, daca ma poate ajuta cineva. Multumesc.
                              cam ''intarziat '' raspunsul , insa poate este de folos.
                              aceeasi '' problema '' am avut si eu ... codul de culoare este QNA -alb alpin ( Dacia Original-Farbton Alb Alpin mit dem Farbcode QNA ) . este echivalent cu alb artika . atasez tabelul cu codurile de vopsea 2007
                              http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&...52434380,d.bGE
                              sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

                              Comment


                              • Salutare , vreun cod de bare pt Alb Glacier ?
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google