Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Stie cineva pe unde gasesc.. "New Car" In cluj..? am cautat si in polus cora.. mall d anu am gasit nimic sunt foarte curios ce miros are
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #47
      In benzinariile Mol se gaseste. Sunt vreo 6 parca in Cluj, vezi la aia de pe Dorobantilor, cred ca au.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #48
        Eu folosesc "my shaldan" de portocale pentru ca imi place cum miroase. Ambipur nu imi place ca nu poti sa-l fixezi bine pe aeratoare si la gropi face un zgomot.... e total inestetic, plus ca nu tine prea mult.
        Pana la urma ar trebui sa ne alegem odorizantele dupa miros, nu dupa marca sau estetica.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #49
          nu neaparat trebuie sa fie scumpe ca sa persiste macar 1-3 saptamani ) am cumparat un bradut 1.5 ron si a tinut 3-4 sapt (e iarna de asta cred k a tinut atata ) mai sunt alea gel tin cam o luna sau intrebati un taximetrist ) va indruma el bine , ale lor miroase de la 100 m
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • #50
            Eu aleg Ambipur-ul ca miroase discret, nu vreau sa se simta mirosul de la 100 m.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #51
              eu am 2 cutii cu gel luate din cora de lamaie verde si grapefruit daca nu ma insel .te ''rupe'' la nas si care se potrivesc de minune in locasul scrumierei
              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

              Comment


              • #52
                de asta folosesc eu..o conserva cu ceva gel inauntru :P...miros de mere ..se simte super ...
                Attached Files
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #53
                  o sa-mi cumpar si eu o conserva dasta... cu aroma de new car nu au?sau ceva asemanator,doar fructe? la noi in ct am vazut prin billa

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    @iooon_cug si io am la fel la fel + un ambi pur ( o rotita cu ceva lichid pe acolo) , un bradut, si un alt bradulet cu no smoking pe el + inca in parfum lichid super misto care il tin in torpedo ( ca miroase tare )
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      sonykel...nu am auzit de aroma asta...as vrea si eu una )

                      dorutz...da ce ai tata in masina....cred ca de acum s-a imbibat mirosul in plastic ..mai usor cu astea ca cica sunt toxice ...cel putin ambipur ala de sufla aer in el cica e toxic ;)...
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #56
                        nu am nimic care sufla doar braduti si ambipur ala cu lichid care e pus in spate. Imi place sa miroase a parfum in masina
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Legat de topicul asta solicit si eu o informatie: am vazut la cineva in masina in priza de 12v un ionizator (purificator de aer) dar zicea ca e adus de afara. Stiti cumva daca se gaseste si la noi asa ceva? Si daca da, cam cat costa?
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • #58
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #59
                              eu folosesc AIR WICK lam reglat ca la 36 min sa dea cate un puf si e super(lam prins de mocheta cu ajutorul unui scai in spatele scaunelor din fata in partea de jos a banchetei sa dea puful spre frina de mana- eu sunt ff multumit permenent miroase a parfum si tine ca o luna juma o rezerva
                              Attached Files

                              Comment


                              • #60
                                petroman de cand caut si eu asa ceva , si cum e merge cu baterii sau cum???
                                acum am si e shaildan dala sau cum ii zice conserva dar cu mere parca si imi place...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google