Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu am luat de la Selgros dar am vazut si la Metro - le-am luat pentru in casa dar cand am vazut cat de bine se comporta in casa ....jap si unul in masina si la cat habitaclu are MCV-ul numai bine isi face treaba si pedeasupra am miros proaspat continu(are trei setari pentru puf la 9, 18 si 36 min si merge cu doua baterii)eu il am din decembrie pe lanceput si cred ca abia acum se goleste deja mi-am luat alta rezerva dar mai astept

    Comment


    • #62
      Air Wick are dezavantajul ca pulverizeaza si cand nu esti in masina si se termina mai repede rezerva.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        cam cat costa unul petromane???
        andrei ii improvizam ceva un senzor , cand nu simte chipul din cheie nu pulverizeaza

        sigpic

        Comment


        • #64
          eu il las sa pulverizeze continu la setarea de 36 min si tine mai bine de o luna si mirose si bine nu ca cele auto (36 lei aparat cu tot cu rezerva si baterii) rezerva separat 15 lei - tine sigur o luna si - pe setarea de 36 min am verificat eu - nu incerc sa conving pe nimeni sa cumpere eu asta folosesc ca mam saturat de cele exclusiv auto

          Comment


          • #65
            eu am incercat cu d`alde ambi-pur toate natiile de saculeti parfumati si degeaba..cel putin ultimu ambi-pur luat (rezerva) nu miroase neam nush ce naiba are da` nu miroase...parca`i sigilat

            Comment


            • #66
              Originally posted by andrrei_ro View Post
              eu am incercat cu d`alde ambi-pur toate natiile de saculeti parfumati si degeaba..cel putin ultimu ambi-pur luat (rezerva) nu miroase neam nush ce naiba are da` nu miroase...parca`i sigilat
              tocmai de asta am trecut pe asta si sunt foarte multumit dar nu trebuie sa te zgarcesti si sal lasi sasi faca treaba continu (la 36 min)
              Attached Files

              Comment


              • #67
                da am si eu un aeron dala lichi de se pune la aeratoare si nu mai miroase e pe maxim are lichid da degeaba... si pe deasupra sa strambat si o placuta de la aeratoare de la sistemu ala idiot de prindere...
                andre ai idee codul si pretul de la aeratoare ma refer la cele 2semicercuri am un lapsus acum

                sigpic

                Comment


                • #68
                  asta miroase sigur si chiar puternic pentruca da pufuri in aer masina find inchisa pe timpul noptii mirosul se impregneaza foarte bine si va mirosi continu

                  Comment


                  • #69
                    stiu stiu ms mult acum am investit banii in vreo 2geluri dalea in cutie si un bradulet dala cu lichid dar next one imi iau dasta... caut de mult in magazine stiu ca exista ceva de genu asta de la ambipur dar nam gasit

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Va spun eu...cel mai bun parfum auto: Paloma Fresh sau Sport (nu Alpine! ). Ieftin , tine destul de mult...si ala fresh miroase beeton.

                      Comment


                      • #71
                        bai cum dreq de-ala asa mare???? de preferabil e sa iti pui un de-ala oust pt veceu'

                        hai ma ce naiba...serios ....e mare ala

                        Comment


                        • #72
                          cand ai mcv nimic nu-i prea mare

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            am ceva de la OMW ..unele nu imi plac .. mi se face rau de la ele nush dc:| de ex erau mai demult .. poate mai sunt si acum .. cu mai multe mirosuri de la LOGAN cu masina pe ele ..
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #74
                              e interesant asta asa mare acu` sa vad poate`mi iau si eu unu ca ambi-puru m`a dezamagit miroase nevoie

                              Comment


                              • #75
                                OMV - Caribic- miroase a scortisoara daca nu ma insel, si ala de vanilie e dragut

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google