Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am avut eu ceva de genu... o scrumiera cu ceva lichid in interior am vazut ceva asemanator la metro da era duper tare mirosu nu iti mai venea sa te dai jos din masina

    Comment


    • #92
      am luat paloma fresh.
      miros dragutz dar nu pot spune ca sunt dat pe spate, intr-o masura se aseamana cu unele sapunuri sau sampoane
      problema e ca nush unde sa-l pun, acuma sta in locu pt scrumiera spate, de agatat nu agat nici mort ceva in masina

      Comment


      • #93
        paloma anti tabac mi se pare cel mai bun...miroase si frumos si e si persistent

        Comment


        • #94
          Pai eu stiu ca adevaratele anti tabac trebuie sa absoarba mirosul ,nicidecum sa emane!)
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #95
            Eu prefer mirosul de masina noua,pentru mine nici un parfum nu egaleaza asa ceva si nici trairea pe care o ai in momentul in care intri intr-o masina noua.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #96
              ) cam costisitoare placerea ta D-FENS ! un prfum costa cel mult 10 E iar o masina noua.....................................!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! )
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • #97
                Daca vrea Dumnezeu anul asta voi avea parte din nou de un asa parfum.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #98
                  Ma bucur ptr tine!!! bravo

                  @ eu din pacate raman la cel de 10 E:P
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #99
                    Salut tuturor, eu folosesc o esenta, am inteles ca e luata de la o fabrica de dero, se livreza sub forma de eprubeta. Miroase super bine, dau trei fasuri pe saptamana, dar e super bun, si nu te doare capul, ameteli, nimic. Numai bine
                    Cand viata iti intoarce spatele, nu fi fraier, pune-i mana pe cur

                    Comment


                    • Si eu foloseam ambipur insa am observat k ,cam dupa vreo 2h de condus te cam lua somnu..sau cel putin oboseeala daca il lasai deschis la maxim si aeroterma sau AC dat mai tare ... Acum folosesc braduti din aceia cu rezerva de lichid pe care o intepi. E destul de OK.

                      Comment


                      • N-am observat asa ceva la Ambipur. Bradutii nu-mi plac pentru ca emana un miros cam puternic si nu arata bine in masina.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Ambi pur, anti tabac - gratis din cora rezerva sau aparatul

                          Comment


                          • Originally posted by bagheera View Post
                            sunt niste spray-uri micute la 15 ron buc. F. Tari .....La prima impresie seamana cu alea ptr. Astm si dau 1-2 sec in masina si o saptamana nu mai ai treaba .. Chiar si ptr fumatori ca mine
                            da...Foarte bun...Se da in aeratoare, pe buretele ala...Si de cat ori iti intra aer in masina va mirosi foarte misto...
                            eu am l-am treminat pe al meu de o luna si tot mai miroase din buretele din aeratoare

                            Comment


                            • Conserva metalica cu gel, in locul scrumierei din faţă, pentru că nu fumez. Nu pun clipsuri pe la aeratoare pentru că strică învelişul iar brăduleţii mă "atacă" vizual. Mă enervează incredibil să-mi bălăngăne în ochi tot timpul. Ursuleţii sunt ok. Parfumul acela luat din Carefour, de-ţi dă şi un cartonaş pe care să mai sprayezi din când în când, într-adevăr, au parfum plăcut, dar aveţi grijă că se picură recipientul dacă-l puneţi culcat prin maşină

                              Comment


                              • Conserva metalica nu intra in perfect in locasul scrumierei ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google