Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmm,tocmai le-am aruncat si nustiu cu ce sa le inlocuiesc.Majoritatea parfumurilor imi dau dureri de cap (migrene) stau cate 8-10 ore in masina, am descoperit ca de la parfumuri mi se trage durerea.

    Comment


    • Eu foloseam bradut Wunder-Baum (black classic), agatat de manerul pasagerului stanga-spate. E locul cel mai putin folosit si incurca cat mai putin.
      DEDEMAN - cel mai expansiv retailer de materiale de constructii dezvolta cel mai complet site DIY, comunicand esentialul despre: ofertele de produse, servicii si companie


      Mai nou am descoperit Wunder-Baum Invisi (sport) care se poate clipsa pe orice - pe tijele de sub scaun, pe muchia consolei de la frana de mana, pe o muchie de sub volan etc.
      DEDEMAN - cel mai expansiv retailer de materiale de constructii dezvolta cel mai complet site DIY, comunicand esentialul despre: ofertele de produse, servicii si companie

      Comment


      • Eu folosesc odorizante de la cws și sunt super mulțumit

        Comment


        • Originally posted by is40gan View Post
          Hmmm,tocmai le-am aruncat si nustiu cu ce sa le inlocuiesc.Majoritatea parfumurilor imi dau dureri de cap (migrene) stau cate 8-10 ore in masina, am descoperit ca de la parfumuri mi se trage durerea.
          Aerul proaspat si curat,e cel mai recomandat...,mai ales in situatia ta!

          Comment


          • Sa revigorez putin acest topic, daca doriti sa va miroasa in masina ieftin si tare.. sa va luati de la lidl w5 melon 3 lei costa unul.. efectiv mirosea si in portbagaj iar mirosul s a impregnat rapid in tapiterie.

            Comment


            • Este adevărat ce spui și mirosul plăcut, chiar persistă, dar în ultima vreme, cel puțin pe Pitești, a dispărut de ceva timp. In prezent sunt doar cele la recipient de sticla, sper sa revină.
              Last edited by alex1ioan; 2 February 2022, 00:56.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google