Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montatu' ca montatu',trebuie mai intai facut rost de piese.
    Dezmembrari ceva prin Craiova?
    sigpic
    !

    Comment


    • Salut.
      Cunoaste pipan pe cineva in craiova.
      de la aeea persoana am luat si eu AC-ul.
      numai bine.
      ps:pt. montaj cunosc si eu pe cineva,cel la care am facut si eu montajul
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • AC -Logan Ambiance

        Hi,

        Sunt posesorul unei masini Dacia Logan - versiunea Ambiance (fara servo)...si intentionez sa-mi montez o instalatie de AC.
        Ma poate ajuta cineva cu aceasta solicitare...un cost estimativ?
        Preferabil este ca montajul sa se realizeze in Bucuresti..dar in cazul in care nu se poate..sunt dispus pt deplasare.
        Multumesc.

        S.

        Originally posted by sttelo View Post
        Hi,

        Sunt posesorul unei masini Dacia Logan - versiunea Ambiance (fara servo)...si intentionez sa-mi montez o instalatie de AC.
        Ma poate ajuta cineva cu aceasta solicitare...un cost estimativ?
        Preferabil este ca montajul sa se realizeze in Bucuresti..dar in cazul in care nu se poate..sunt dispus pt deplasare.
        Multumesc.

        S.
        Logan - Ambiance 1.4 MPI
        Last edited by sttelo; 22 February 2011, 01:45. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • este ceva mai greu pt tine dar se poate realiza,este cineva care si-a pus singur pe versiunea ta,eu te pot ajuta doar daca pui si directie asistata care inseamna ceva in plus ,si va trebui sa faci deplasare aici la Galati,chiar mai este cineva din Buc care vrea sa vina,cand o sa vina caldura n-o sa mai fie piese,numai bine

          Comment


          • Originally posted by aurelian68 View Post
            este ceva mai greu pt tine dar se poate realiza,este cineva care si-a pus singur pe versiunea ta,eu te pot ajuta doar daca pui si directie asistata care inseamna ceva in plus ,si va trebui sa faci deplasare aici la Galati,chiar mai este cineva din Buc care vrea sa vina,cand o sa vina caldura n-o sa mai fie piese,numai bine
            cat ma costa sa-mi montezi atat ac cat si servodirectie (piese + montaj)

            Comment


            • pentru ac 30 mil-31mil ,iar ptr directie cam 15 cu tot cu piese
              daca le ai tu [piesele] te costa doar montajul

              Comment


              • am un compresor de vanzare cu 350 lei ,in perfecta stare

                Comment


                • pt cei interesati de montaj aer conditionat,servo si alte modificari-bucuresti-0726240862-razvan
                  Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                  Comment


                  • Salut am un Logan Preferance din 2005 (benzina) si m-ar interesa o instalatie de AC. Imi poate da cineva un pret (piese+manopera).

                    Comment


                    • Deci merge montat ac de la desmembrari sau nu?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Originally posted by aurelian68 View Post
                        pentru ac 30 mil-31mil ,iar ptr directie cam 15 cu tot cu piese
                        daca le ai tu [piesele] te costa doar montajul
                        15 mil servo cu tot cu alternator si tot ce trebuie plus montaj?

                        Comment


                        • piese ptr ac nu mai pot face rost chiar luni am pe cineva de la Marasesti,care a primit jumatate din piese de la craiova,iar jumatate am eu, pe cele de la craiova a dat cam multisor, se profita foarte mult,o conducta de ac pana in 250 lei[enorm de mult],manopera montaj 10 mil

                          Comment


                          • Manual AC

                            Mai poate sa posteze cineva manualul pus mai de mult de Xano. Mersi

                            Comment


                            • ti-l dau pe mess ca nu ma pricep aici

                              Comment


                              • savoiu eu pun piese de la dezmembrari,nimeni nu-si permite sa le cumpere noi[sau eu stiu?]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google