Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu merg compresorul si conductele groase, dar poti lua radiator gmv ,condensor , conducta subtire ac , aeroterma de sub bord sau doar vaporizatorul din ea si conducta cea mica de aluminiu in forma de S care iese din aeroterma+prinderile aferente
    Last edited by bandoi; 16 February 2012, 17:45.

    Comment


    • Care sunt preturile cu piese si manopera?
      I HAVE A !sigpic
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • cat costa sa pun ac pe un preference cu tot cu piesele si manopera??pt cei din buc care monteaza asa ceva.

        Comment


        • cam 30 mil toate piesele si montaj

          Comment


          • la diesel este mai scump decat benzina si putin mai complicat

            Comment


            • draga bandoi tin sa-ti spun ca ,compresorul merge de la DCI la MPI

              Comment


              • da , merge, dar fulia ii mai mica adica 4 canale si la benzina ii 5

                Comment


                • eu garantez ca merge si fara probleme

                  Comment


                  • o fi ca tine, insa eu am fost pus in fata faptului ca nu mi-a mers compresor DCI la un 1.4 mpi, ramanea cureaua in afara cu un canal
                    Last edited by bandoi; 17 February 2012, 18:05.

                    Comment


                    • nu sunt omul sa ma contrazic , vorbesc din experienta , la dci cureaua de accesorii este lata si ocupa toata fulia iar la mpi cureaua este mai ingusta si primul dinte din dreapta ramane liber,
                      Attached Files

                      Comment


                      • mersi de informatii - nu cred ca ma apuc din lipsa de timp.
                        Daca vrea cineve AC complet de pe un diesel (din 2005) , stiu de vanzare (ARAD) - demontarea va fi facuta direct de catre cumparator. Radiatorul din fata posibil sa fie spart in rest are tot pe ea.

                        Comment


                        • Cat costa?
                          I HAVE A !sigpic
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • maine dau pret..inca asteapta poate vinde cu totul masina

                            Comment


                            • ma convins Aurelian68 ca sa pun pe al meu ..va spun eu exact daca se poate pune de pe diesel pe logan 1.4 benzina sau nu

                              Comment


                              • Se poate pune de pe diesel pe benzina dar o sa fie o mica "ciobanie" o sa vedeti pe parcursul montarii
                                Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google