R A R - I T P

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa este, dar exista OPC,inca romanul nu a invatat sa isi ceara drepturile.Este bine ca RARul a cerut ajutorul statiilor ITP sa rezolve aceasta problema,altfel era revolutie pe la sediile lor.
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • Zicemi si mie va rog unde pot sa fac itp-ul ieftin . multumesc anticipat
      ABS+ 1.6

      Comment


      • Dac stii unde este Auto Marcu's Grup poti sa faci acolo ITP-ul,pret 90 lei.Ieri am facut eu ITP-ul acolo

        Comment


        • Informativ: 100 lei pentru Logan benzina si 120 lei Logan diesel la Meridian Sud .
          Kiss Fm Gris Platine DC

          Comment


          • trebuie sami fac itp saptamana asta ,si am pozitile cu becuri albastre se leaga oare de asa ceva sau nu?

            Comment


            • Se leaga. Cum sa mergi cu pozitie alabastra,ori este nava cosmica ? Eu zic sa cumperi 2 becuri normale,se schimba foarte usor,asta daca nu le ai pe alea vechi.Este pacat sa te plimbe pentru 2 becuri.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Facut primul ITP la Autoclass SM, la reprezentanta.
                Scorul: 110 ron.
                Trecut fara probleme.
                Cred ca faceam ca trenu' daca era ceva dupa doi ani; si 58000Km.
                See Ya in 2011!

                Comment


                • facut ITP lu' lenuta
                  110 scoru la ITP
                  75 trusa si stingatoru
                  25 spalarea aferenta
                  total scor 210 ron
                  fara probleme la 4ani si 40000 km ( una mica la antifonarea perete de foc . era seria acoperita de antifon si a trebiut sa o dezlipesc putin)
                  baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                  Comment


                  • Trusa si instinctoru le-ai cumparat ca erau expirate sau nu le aveai?

                    Comment


                    • Salut!
                      Eu am facut ITP-ul pe 30/11/2009 la Auto-Leader pe strada Garii Catelu'. A costat 94 de lei. Nu am avut nici o problema cu baietii de acolo. Nu au forjat-o deloc si nu m-au intrebat nici de triunghi, extinctor sau trusa si am scapat repede, cca 30 minute cu asteptare cu tot.

                      Salut!
                      Eu am facut ITP-ul pe 30/11/2009 la Auto-Leader pe strada Garii Catelu'. A costat 94 de lei. Nu am avut nici o problema cu baietii de acolo. Nu au forjat-o deloc si nu m-au intrebat nici de triunghi, extinctor sau trusa si am scapat repede, cca 30 minute cu asteptare cu tot.
                      Last edited by scotlandbear; 15 December 2009, 16:28. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by radu2008 View Post
                        Trusa si instinctoru le-ai cumparat ca erau expirate sau nu le aveai?
                        trusa era vai de capu' ei, extintorul nu stiu daca era expirat ca nu se mai vedea data
                        am vrut sa le am pe toate in regula ca nu sti cind te cauta baieti
                        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                        Comment


                        • Si eu le am expirate amandoua si nimeni nu m-a intrebat de ele sau daca sunt valabile,daca eram in locul tau imprumutam de la un prieten nu dadeam atata pe o cutie si un tub!
                          Numai bine!

                          Comment


                          • azi am facut itp la dealer 100 lei
                            nu mi a cerut trusa ............ 5 min verificarea si 25 minute asteptat raspunsul rar online
                            totul a fost bine
                            sigpic Alexandria

                            Comment


                            • Originally posted by radu2008 View Post
                              Si eu le am expirate amandoua si nimeni nu m-a intrebat de ele sau daca sunt valabile,daca eram in locul tau imprumutam de la un prieten nu dadeam atata pe o cutie si un tub!
                              Numai bine!
                              Ai avut tu noroc,in mod normal, se verifica si se si inscriptioneaza , cu un marker, seria de sasiu a autovehicolului.
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • salut

                                Am luat ITP-u ieri cost 70 ron primul ITP la 30350 km 1,5 dci sugestii pentru colegii de forum cu dci , aveti grija cu mersul subturat am fost pe muchie asa ca.... grija mare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google