Conducte Redirectionare Aer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eu nu inteleg de ce nu au pus la toate, cum au gandit astia de la dacia?
    Eu am mcv laureate 1.6 16v cu 7 locuri si nu am asa ceva.
    Adica cei 5 pasageri dintr-o berlina ar avea nevoie de caldura mai multa pe cand cei 7 dintr-un mcv cu habitaclul mai mare ar sufla mai mult si nu ar fi nevoie de caldura in plus

    Comment


    • #92
      Depinde de lot. Unii au, unii n-au. Te-ai uitat sub scaunele din fata, nici acolo nu sunt?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #93
        Originally posted by andrei View Post
        E si normal, toate dCi-urile au.
        eu nu am

        din cate stiu m-am uitat sub scaune mai demult, am un colt ridicat la mocheta care ma tot intrebam pentru ce este ca daca il apasam nu era nimic sub el...Deci ciorditori...

        PS: am un dci preferance din feb 2006
        B-69-URC

        Comment


        • #94
          E posibil ca la dCi-urile 65 CP sa nu fi pus la toate.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #95
            Originally posted by andrei View Post
            6001547204 si 6001547203
            Pretul e de ~50 ron/conducta.
            Am fost si am intrebat, au pe stoc. Pret: 176 Ron. BUCATA !!!

            Comment


            • #96
              Eu sunt dezamagit de faza asta. Puteau sa puna standard conductele astea macar la versiunile de top de berlina si la mcv-uri. Asa, mai dai niste bani in plus si daca nici macar nu fac ei lucrarea nici nu poti fii sigur ca-ti iese bine

              P.S.:conductele astea, stergatoare aero si butoanele cu impuls pt geamurile fata sunt 3 chestii pe care cred ca le puteau pune lejer pe masina fara sa modifice pretul decat cu maxim 1 mil si ar fi fost mai bine
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • #97
                Am gasit conductele sub scaunele din fata dar am o inrebare se pot duce pana in portbagaj (la berlina)
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by andrei View Post
                  Depinde de lot. Unii au, unii n-au. Te-ai uitat sub scaunele din fata, nici acolo nu sunt?
                  da, am si eu conducte doar sub scaunele din fata dupa ce m-am uitat mai atent
                  se simte aerul conditionat cel mai bine in pozitia picioare plus fata

                  Comment


                  • #99
                    E si normal, aproape toate MCV-urile au conducte cel putin in fata.
                    Last edited by andrei; 6 July 2008, 22:49.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Azi am reusit si eu sa montez faimoasele conducte (dupa ce am cautat jumatate de an la un pret decent). E destul de greu de spart dopurile acelea tehnologice si de potrivit conductele pe sub mocheta, dar a iesit pana la urma. Se simte destul de bine in spate, mai ales in treapta a 3-a asa ca pana la urma a meritat efortul.

                      Comment


                      • nsa ,de unde ai luat conductele si cat te-au ajuns ?

                        Comment


                        • De aici de pe forum, 70 lei + 10 transport. Vezi aici. Omul e serios, am primit pachetul repede si fara probleme.

                          Comment


                          • nu ai facut poze la locul unde se mufeaza ..saU acum sa vedem cum a iesit cum sta mocheta?

                            Comment


                            • Am uitat aparatul acasa
                              Cum arata acum sub scaun pot sa fac o poza. Oricum e criminala si pozitia de lucru si spartul dopurilor alea. Daca vrea cineva, pot explica care sunt pasii.

                              Comment


                              • ai tras pe podea sau pe langa consola de la schimbator....sta ridicata rau mocheta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google