Noua Dacia MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar si asa...

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Marius Ile View Post
      Dar mi-a stat la tubulaturile de la aeroterma pt sub scaune si carenajele rotilor spate pe care le-am si comandat zilele astea
      De unde le-ai comandat? Da-mi un link si mie, pe privat - in caz ca nu o fi voie aici..
      Multumesc

      Comment


      • Tubulatura de la reprezentanta, iar carenajele de la novline.

        Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

        Comment


        • Carenajele astea difera de cele originale? Ca la pret sigur difera, sunt mai scumpe.. Din foto nu imi dau seama.

          Comment


          • Carenajele nu prea le gasesti de origine... Eu am intrebat si au zis ca nu prea au cum sa-mi dea...

            Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

            Comment


            • Ai dreptate, eu gasisem, dar era vb de carenajele fata, nu spate...

              Comment


              • Ce huse v-ati pus voi pe banchete? Eu am incercat sa pun niste huse din astea universale dar nu am reusit, sunt cam mici si nu reusesc sa pun nici macar partea pentru sezut, la spatar nici nu am mai ajuns..

                Comment


                • Huse.ro.Daca tot ai stepway parca nu merita huse..
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • Nici eu nu i-as pune, ca imi place cum arata, dar parca mi-e mila de tapiterie, am si un copil... Riscuri, riscuri.. ))



                    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Te inteleg atunci..danger danger..[emoji23]
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Salutare i la muli ani!
                        Îmi putei spune ce e cu cablurile astea de sub scaunul oferului? Am descoperit azi, încercând sa ag o hus. E pregtirea pentru înclzire cumva?

                        Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


                        Nenorocitul asta de tapatalk, mereu uit ca imi poceste cuvintele, mancandu-mi "sh"urile si "tz"urile..

                        Renunta la aplicatia asta, ori incearca sa o actualizezi.
                        Last edited by IancuMIC; 27 December 2017, 20:45. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Mufa verde, galben+, negru - pentru încălzire
                          restul firelor, airbag, senzor centură și senzor șofer

                          PS Renunță la "talpatak", iese varză la postare
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Da, tocmai am renunțat, din seara asta. M-a scos din pepeni, mai ales când am văzut ce cârnat de postare am facut.. S-a dus, delete..
                            Mulțumesc pentru lămurire. Deci dacă iau un kit încălzire scaune va fi relativ simplu de montat, cablaje fiind pregătite..
                            Nu am găsit în schimb decupaje de sub scaune, acolo unde ar trebui sa vina conductele de la aeroterma. Dacă le pun, ar trebui sa decupez eu mocheta? Am ridicat covorașe, m-am uitat, dar nu am văzut nimic de genul..

                            Comment


                            • Daca tot a aparut intrebarea firelor de sub scaun...intreb si eu. Mcv 2017 stepway, are centuri pretensionate pe fata? M-am uitat la punctul unde se cupleaza centura dar nu am vazut acea capsa. Citisem pe net ca cica ar fi in rola jos in stalp, dar asta nu cred.

                              Comment


                              • La multi ani!

                                Mi se pare ca s-au scumpit masinile in configuratorul Dacia.
                                Acum imi da un pret cu 10E mai mare pentru un MCV Stepway Prestige. Pentru celelalte modele nu stiu, ca n-am urmarit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google