Noua Dacia MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E bine [emoji6]

    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

    Comment


    • Doar asa ca mi-a placut cum se vedea...

      Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

      Comment


      • Curios....este stepway sau mcv simplu? Vad ca ai semnalizare in oglinzi si conturul la faruri este diferit, la fel si culoarea lor, par a fi inchise. Sau o din cauza luminei?

        Comment


        • E stepay si farurile au o folie cu putina tenta maro

          Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

          Am condus noaptea si am vederea foarte buna, deci nu am observat o diferenta cu exceptia faptului ca lumina e mai galbuie. Dar vizibilitatea si distanta la care lumina e aceiasi

          Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

          Am pus poza ca mi-a placut ca parea oarecum un monstrulet intre celelalte masini[emoji16]

          Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
          Last edited by Marius Ile; 28 February 2018, 00:18. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Am aplicat si eu folie pe faruri la 1 saptamana dupa ce am primit-o, de frica sa nu se matuiasca in timp.
            Interesant este faptul ca ai semnalizare in oglinzi eu am semnalizarea pe aripa

            Comment


            • Cred ca e vb de nivelul de echipare. Eu am Prestige si le am tot in oglinda, presupun ca si a lui Marius tot Prestige este. Tu ce echipare ai?

              Comment


              • E versiunea Ambiance cu dotari extra, gen cotiera, roata de rezerva, naviagatia, camera marsalier etc.
                Masina nu este cumparata din Ro. Si sunt numai 3 versiuni, base, ambiance sau stepway.
                Stepway are unele optiuni incluse peste ambiance, un fel de ambiance mai dotat la care se mai pot adauga extra optiuni.
                Nu aveam ca optiune semnalizare in oglinzi.

                Comment


                • Inseamna ca asta e, Stepway-ul are pe oglinda. Eu am Stepway.. Cred ca si Marius tot la fel..

                  Comment


                  • Da, tot stepway prestige. Am observat si eu dupa achizitie ca am semnalizari in oglinzi . Cred ca e doar la stepway prestige...

                    Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Toate echiparile MCV Prestige (Stepway sau nu) au semnalizarile pe oglinda.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Nu si a mea .... Sa fie alta politica pentru alte tari?

                        Comment


                        • Stiu ca s-ar putea sa fiu off topic dar la Sandero Stepway doar varianta Prestige avea semnalizari pe oglinzi. Orice fel de Prestige vine la pachet cu semnalizari pe oglinzi / AC automat si geamuri electrice spate (din cate stiu)

                          Comment


                          • Idee/loc pentru montare stingator. L-am cumparat cu suport si l-am prins de tabla masinii cu 2 autoforante.
                            Attached Files
                            Last edited by RazvanF; 28 February 2018, 18:31.

                            Comment


                            • Originally posted by RazvanF View Post
                              Nu si a mea .... Sa fie alta politica pentru alte tari?
                              Pai nu ai scris mai sus ca e nivelul de echipare Ambiance?

                              Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • Da, greseala mea, am ajuns acasa si m-am uitat peste hartii si este versiunea Prestige.
                                M-am uitat peste optiuni si nu are nimic specificat despre semnalizare in oglinda, doar ca oglinzile sunt electrice cu incalzire si vopsite in gri inchis metalizat.
                                Am intrat azi pe configurator online si la fel, nu are optiune pentru semnalizare in oglinzi, nici macar nu se specifica ca ar fi. Adica orice versiune ar fi aleasa nu vine cu asa ceva.
                                Last edited by RazvanF; 28 February 2018, 20:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google