Cum Infrumusetam Un "mcv" [ Idei Si Sugestii ]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma bate si pe mine gandul sa-i fac ceva la masina; deocamdata sunt in faza de proiect

    Comment


    • Asa il vad eu
      Attached Files

      Comment


      • salutare mcv'isti..kitul de pe ph1 intadevar mi se pare cam kitch'..parerea mea..eu am optat pentru aplica fata din kitul de ph2 de la pilot si urmeaza pragurile care trebuiesc prelungite..sper ca va iesi bine..
        Attached Files
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • NAIROD cat ai dat pe kit`ul de la bara din fatza ???
          Last edited by MihaitzaMCV; 23 July 2011, 09:26.

          Comment


          • Se gaseste in Ploiesti la un service (unde lucrez eu) kit suv de origine de MCV la 600 lei setul (gri sau negru) la fel si de berlina , e lichidare de stoc . Dar se poate monta numai pe Ph 1.
            sigpic

            Comment


            • pai la 600 lei e pomana curata...eu am dat pe al meu 2400 ron...asa ca cine vrea sariti pe el..ca e pomana..e mai putin de jumate pretul.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • yo la al meu i-am dat max pe autostrada bucuresti-pitesti 182km/h max 4mii 6sute turatii cu masina plina de oameni si bagaj adica 7 persoane + bagaj cat de cat dar am bagat motorina de la omv si am bagat dinaia calumea gen cum e la benzina 100carera si vreau sa spun ca nu se auzea motoru fugea super bn doar ca nu ma ajutat si franele de aceea am schimbat discuri placute saboti brambo

                Comment


                • Le-am gasit pe net.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Mai bine nu le mai gaseai

                    Comment


                    • Doamne ce bine arata . Pfff senzatie. Al tau cand o sa arate asa Mihaita??

                      Comment


                      • Pai .. niciodata ? )

                        Comment


                        • Iti dai seama ca am glumit. . karlos12 tie chiar iti place caruta aia sau ai pus doar asa ... Si loganul meu batut de piatra arata mai frumos decat aia

                          Si ca o completare, masina este de vanzare Priviti poza cu volanul . Parca ar fi de raba )

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by maestrupiersic; 6 March 2012, 17:41.

                          Comment


                          • Masina are servodirectie asa ca nu-i mai inteleg rostul acelui maner pus pe volan.
                            Initial am cautat un topic cu "taranisme" dar nu am gasit.Sunt offtopic,recunosc.Ar trebui un topic"Tehnici de uratire MCV". Are si cvadrupla evacuare.
                            Attached Files
                            Last edited by karlos12; 6 March 2012, 17:52.

                            Comment


                            • Doamne cat am putut sa rad cand am vazut masina asta pe aut*v*t...
                              Oare cat de mult i-o fi gresit masinuta aia de si-a batut joc de ea in halul asta?
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • Maaaamaaaa, cat de oribila e!!! Pacat de ea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google