Cum Infrumusetam Un "mcv" [ Idei Si Sugestii ]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfffoaaa..sa-i umpli frigiderul lu ala frate..cum sa-ti bati joc de asa o masina ...pfoa nu se poate domne..un idiot ..lasa bate cu masina in cap zau...nu pot crede cat de idiot poate sa fie...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • hello baieti :P as vrea sa fac si eu ceva infrumusetari pe loganelul meu :P ceva foli ceva spoilere probabil, dar ce as vrea e daca se pot schimba becurile din bord, nu numa la ceasuri ci si la consola unde arata benzina apa km etc. ar cineva ceva idei? Multumesc anticipat:*

      P.S. Cineva din oradea???


      Comment


      • unde pot face si eu triplele spate fumurii sau lacuite cum spuneti voi...?
        Last edited by spyd3r; 3 August 2012, 14:29.

        Comment


        • imi da si mie cineva un atelier ceva din Iasi unde imi pot face triplele fumurii?

          Comment


          • Te duci la un magazin de piese auto si iti iei un spray pentru faruri. Nu mai dai bani la atelier pentru ca nu ai nici un avantaj, politia tot iti da amenda daca vrea.

            Comment


            • multumesc...vad ca politistiisau dat cu noi...

              si app l Loganelul de sus sus interesante chederele d la geamuri CROM...merita like dar restul...no

              Comment


              • Unii au diferite tehnici de infrumusetare a mcv-ului.
                Attached Files
                Last edited by karlos12; 16 February 2013, 22:23.

                Comment


                • "Daca nu FIZ atunci cine?"

                  Comment


                  • Cum poti sa-ti bati joc in asa hal de o masina ... nu-i inteleg pe unii
                    Dai un ban ca sa-ti cumperi o masina si incepi sa-ti bati joc de munca ta
                    Nu-i voi intelege niciodata


                    p.s Nici ca mine sa o bibilesc toata ziua in cur ) dar nici asa sa-mi bat joc (de banii parintilor)
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Originally posted by karlos12 View Post
                      Unii au diferite tehnici de infrumusetare a mcv-ului.
                      E tare asta,nu inteleg...poate ii place vw...tare rau,vreau si eu
                      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                      Comment


                      • imi place foarte mult DACIA MCV SINT PERFECT facute pt. family car

                        Comment


                        • Ma dar rai sunteti......poate na..io disparut emblema de pe fata ..si o sutit si el una la complectare...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Tipu cu emblema mai e cum mai e dar cel care prefera cotoharlele 90 60 90 acolo e beleaua ))
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Originally posted by ice View Post
                              arata super dar se gasesc sa se potriveasca
                              Salut!!! Jante din astea,aliaj,se potrivesc de la: WV-Golf2, Opel, BMW-E 30....Deci: sa fie cu 4 şuruburi (pe diagonala avand 100mm distanţa între găuri). Iar daca diametrul gaurii centrale e mai mic (la Opel e 57mm),atunci un lacatus bun te ajuta, la Dacia diametrul ala e 60.1mm. De unde cunosc? Pt ca mi-am pus pe MCV-ul meu jante de Opel,cu anvelope 195/65. Pt iarna ,mi-am pregatit deja setul de la Golf2 si astea la fel,fiind "ajustate". Atentie!!! Sa fie neapărat indicele "6j"!!!!!!

                              Comment


                              • De ce sa fie neaparat 6j ?
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google