Cum Infrumusetam Un "mcv" [ Idei Si Sugestii ]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • colantare mcv

    tocmai am primit de la curier un set de autocolante...
    sunt cele de pe Clio III RS si Megane II RS
    acum sunt nehotarat...
    sunt patru variante - am modificat niste foto de pe net sa vad cum iese
    dati-va si voi cu parerea.
    personal inclin foarte mult spre "mcv side 4" - parca arata mai bine si sunt mai protejate...
    Attached Files

    Comment


    • da..prima poza..e reusita...s-ar vedea bine...

      Am incercat azi sa pun folie pe lampile de la plafon... dar... nu reusesc... sa o lipesc cum trebuie... pe margini nu pot... pentru ca e curbat..
      Ma puteti ajuta???
      Last edited by FANE_CLK; 3 February 2009, 19:46. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • las-o mai bine fara
        ce sa caute un autocolant de clio, megane, ferrari, matiz, etc pe un logan? kitsch, sincer..
        (e doar o parere, nu o lua personal. am si eu un mcv, aceeasi culoare, cu folii, cu jante.. si imi place mai mult asa)
        Last edited by Iulian; 3 February 2009, 19:50.

        Comment


        • eu atat am reusit
          Attached Files

          Comment


          • Am vazut ceva interasant pentru Logan MCV, praguri din aluminiu cum se pune pe la Audi Q7, X5 si sunt f ieftine 900 Lei setul, eu mi-am pus la a mea bullbar si praguri din inox. Recunosc bullbarul ar fi venit mult mai bine pe un MCV decat pe o berlina ca mea.
            Attached Files

            Comment


            • Imi pare rau ca momentan nu am poze .. dar cel mai nou mi-am pus neoane sub scaune .. sevde marfa noaptea .. acum vreau sa imi bag si sub masina

              Comment


              • Originally posted by marius_motors View Post
                apropo , cat fuge un "MCV" , de 85 cp ? stie cineva ?
                cu cel de 105cp am avut 180km/h

                Comment


                • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                  Imi pare rau ca momentan nu am poze .. dar cel mai nou mi-am pus neoane sub scaune .. sevde marfa noaptea .. acum vreau sa imi bag si sub masina
                  mai bine pune`ti neoane si la locurile din spate , sub scaune fata..
                  neoanele sub masina nu se mai poarta de mult si da hidos , mai ales pe MCV.
                  numai bine.

                  Comment


                  • Kituri de tuning berlina si MCV de uzina

                    Din informatiile pe care le detin, kiturile de tuning pentru Logan berlina si MCV au ajuns la preturi competitive:160 euro incl TVA - OFERTA LIMITATA !

                    Comment


                    • Nu se mai pun neoane sub masina....o parere prieteneasca
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Inca mai asteptam ceva idei,de la unii mcv-isti.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Originally posted by Lawrentiw View Post
                          Am vazut ceva interasant pentru Logan MCV, praguri din aluminiu cum se pune pe la Audi Q7, X5 si sunt f ieftine 900 Lei setul, eu mi-am pus la a mea bullbar si praguri din inox. Recunosc bullbarul ar fi venit mult mai bine pe un MCV decat pe o berlina ca mea.
                          Dupa parerea ema.. ceea ce ai fotografiat u e un mare gest de marlaneala, si sa aduc si argumente: MCV nu este un SUV, nu este nici pe departe.. mai bine il lasi ca la mama lui sau te duci la un tuner si iti faci un bodykit si iesi mult mai ieftin si arata si bn.

                          Comment


                          • am renuntat la autocolante, le-am facut cadou unui prieten care s-a bucurat de ele, le-a si pus pe masina lui unde dau mai bine...de, are coupe nu autobuz...

                            Comment


                            • da asa este sincer mie imi place cum arata.
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • Am vazut niste poze cu un logan cu scaun de bmw in postul lui ady62. Aveti idee cam cat costa un astfel de scaun? Eventual un pret pt scaun nou, si unu pentru scaun luat de la dezmembrari.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google