logan kiss fm 85cp dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Continental ale mele
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • #62
      O intrebare, stie vreunul dintre voi daca exista pt logan stergatoare aero ultima generatie ca astea pe care le au loganurile par de doi lei???

      Comment


      • #63
        valy_vasy exista,vezi ca au in Carrefour si sunt 16 ron/bucata.

        Comment


        • #64
          Intrebare intrebareata, eu am comandat kis ul meu pe 30 octombrie care dintre voi a comadat in jurul acestei data si daca a primit garantia aia extinsa cadou ca eu nu am primit nimic ???

          Comment


          • #65
            "Garanţie extinsă cadou pentru Logan şi Logan MCV

            Ofertă valabilă în perioada.30 octombrie - 3 decembrie, pentru comenzile de Logan Ambition şi Logan Prestige sau Logan MCV 1.6 90CP şi 1.6 16v 105CP."

            Din pacate, nu cred ca te incadrezi!

            Comment


            • #66
              Originally posted by valy_vasy
              Intrebare intrebareata, eu am comandat kis ul meu pe 30 octombrie care dintre voi a comadat in jurul acestei data si daca a primit garantia aia extinsa cadou ca eu nu am primit nimic ???

              eu am comandat pe 21 octombrie si am primit si garantie extinsa !
              apropo, tie cand ti-au zis ca iti vine masina????
              "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

              Comment


              • #67
                Eu am comandat-o la Adras Drumul Taberei pe 29 octombrie si am primit gratuit garantie extinsa la 3 ani si airbaguri laterale. Plus ca am luat-o in leasing cu avans 50% si am avut si oferta cu 0% dobanda. Am platit doar o taxa de administrare de vreo 260 sau 270 euro. E rosie si mi-au spus ca vine pe 11 decembrie. Cand m-au sunat ca sa-mi spuna ca e ultima zi in care pot sa platesc masina si sa beneficiez de oferta cu garantie extinsa si airbaguri laterale eram la Hunedoara. Norocul meu ca aveam banii in cont si am putu sa opresc la o banca din Hunedoara si sa platesc prin transfer bancar.
                Dacia Logan Ambition 1.5 dc

                Comment


                • #68
                  hai salut....va intreb si eu...la voi..temperatura lichidului de racire trece vreodata de 2 liniute? am fost constanta bucuresti...etc....si doua liniute a fost maximum, stiam ca trebuie sa fie ceva de genul 4 liniute...astept si eu rasp de la voi...merci!

                  Comment


                  • #69
                    vezi ca s-a mai discutat treaba asta...se pare ca motorul de 85 cp se incalzeste mai greu si e normal sa ai 2 liniute,

                    AICI gasesti mai multe
                    "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                    Comment


                    • #70
                      merci mult!

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by balauron
                        eu am comandat pe 21 octombrie si am primit si garantie extinsa !
                        apropo, tie cand ti-au zis ca iti vine masina????
                        Salut,

                        Mincinosul de la reprezentanta a zis ca vine pe 19.12.07 dar cand a scris avizul de plata pt avans scrie data limita de livrare 05.01.07

                        Comment


                        • #72
                          E data limita,poate ai noroc si-ti vine masina mai repede,s-a mai intamplat(vezi sonykel),Nu fii descurajat,bine ca-ti vine...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #73
                            asa este....data trecuta acolo este un fel de asigurare pt ei ca sa nu incalce cumva contractul isi iau o marja de eroare mai mare
                            si eu am patit la fel....initial mi-au zis ca imi vine la inceputului lui decembrie fara sa imi dea macar o data estimativa....si dupa ce am facut un pic "scandal" mi-au dat data la cat iese masina dinfabrica si la cat tre sa ma duc sa o ridic.
                            pe 21.10.2007 am dat comanda
                            pe 23.12.2007 iese din fabrica
                            pe 24.12.2007 ma duc sa o ridic de la dealer
                            ....deci 2 luni !!!!!!!

                            iar pe avizul de plata am trecut 08.01.2008 !!!!!
                            "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                            Comment


                            • #74
                              ...a mea a venit intr-o saptamana....8 zile + 2 cat a stat la dealer... nu m-am dus eu dupa ea , e drept si cererea e mai mica
                              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by mdi_pro
                                ...a mea a venit intr-o saptamana....8 zile + 2 cat a stat la dealer... nu m-am dus eu dupa ea , e drept si cererea e mai mica
                                Spune-mi si mie te rog cum e ceasul de la turometru?? E pastrat ala de pe benzinare??

                                ms

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google