logan kiss fm 85cp dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Desi nu imi e adresata intrebarea dau eu raspunsul, sper sa nu se supere nimeni.
    Ceasurile sunt de Prestige, cu folie alba, dar cu zona rosie care incepe de la 5000 rpm, nu 6000 ca la benzinare.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #77
      salut...cred ca boxa din spate pe partea stanga e sparta...are zgomot ciudat br..br.. ceva de genu...dar asta e...astept si eu pana la prima revizie..si o sa le zic atunci...dar mai e destul...abia am 1125 km....

      Comment


      • #78
        Ai ceva pe polita spate? Ia tot de acolo si vezi daca mai face. Deobicei de la bass intra inrezonanta unele obiecte de acolo si se aude un "brrrr".
        Sau dai bass-ul la maxim si vezi daca se intensifica zgomotul acela de care zici.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #79
          Originally posted by valy_vasy
          Spune-mi si mie te rog cum e ceasul de la turometru?? E pastrat ala de pe benzinare??

          ms
          este asa cum spune andrei, incepand cu 5000 rosu ceasul e identic, mi-ar fi placut sa arate putin diferit, masina e super ok, mai putin finisajele, oricum nu sunt ca la vechea dacie
          http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

          Comment


          • #80
            da andrei...daca dau basul mai tare se intensifica zgomotul..nu e nimik pe polita aia spate...+ ca daca stau cu urechea aproape se aude clar ca ea este sursa...spre deosebire de cealalta din spate...care se aude bine...

            Comment


            • #81
              Si eu am observat anumiti brr brr la bas un picut mai mare. Sunt doar ok boxele astea stock. Cu prima ocazie cand am sa am ceva banuti - acum tre sa cheltuiesc o gramada doar cu inmatricularea - am sa iau alte boxe
              Plsu ca in ianuarie mi s-a promis o statie si un tun de bas
              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

              Comment


              • #82
                Am eu impresia ca boxele care se monteaza de ceva timp nu mai sunt Kenwood, ci alta marca (posibil Blaupunkt) si au membrana mai subtire si de aia se aude un "brrr". Sa vedeti daca scoateti protectia de plastic de deasupra lor daca mai face, poate fi si de la asta.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #83
                  Am scos eu protectia de plastic si cand colo niste boxe mult prea simple, ca la fostele radiouri gloria daca ati umblat vreodata. Sunt no name-uri
                  Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                  Comment


                  • #84
                    nu am mai postat de mult am si eu un kissfm DCI85cai ..personal sunt foarte multumit de motor ..dotarile in balanta cu pretul masini eu zic ca sunt acceptabile daca as avea ceva de reprosat ar fi la capitolul vopsea care sincer e cam de 2 bani in rest toate bune si frumoase cel putin momentan

                    Comment


                    • #85
                      boxele sunt destul de acceptabile.......dar oricum trebe sa iti pui ceva mai dovedit ;) dak vrei sa ai ceva muzica
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Jonivip, la ce te referi cand spui ca vopseaua lasa de dorit?
                        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                        Comment


                        • #87
                          se zgarie foarte usor vopseaua ....si e foarte superficial data pe langa ca nu e de calitate

                          Comment


                          • #88
                            mai la mine cea din spate stanga face chiar suparator uneori...celelalte se aud acceptabil...se schimba oare pe garantie cand ma duc la 10000? acu cam 1300

                            aaa....si inca ceva destul de suparator...dar si-a revenit...ieri...cand stateam la stop...se auzea ceva ...ca un scartait....ce credeti ca era?scartaia scaunul...in ritmul respiiratiei mele...eu respiram...ma miscam f putin..si scart scart...dar azi dimineata nu mai facea....o fi inghetat scaunu de la frigu de aseara

                            oricum ieri am condus din nou hyundaiul accent 1.4 pe benzina al unui coleg...inainte sa-mi iau loganu...eram incantat de cum merge...(hyundaiul) dar acum parca nu m-as mai urca in el...imi place super mult cum merge kissu meu!
                            Last edited by andrei; 27 November 2007, 19:40.

                            Comment


                            • #89
                              Salut Emil.Cred ca iti scartaia centura de siguranta acolo la prindere.Mai mult ca sigur aia iti scartaia dar se rezolva nu-i problema.Numai bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Jonivip
                                se zgarie foarte usor vopseaua ....si e foarte superficial data pe langa ca nu e de calitate
                                este vopsea ecologica , se subtiaza cu apa se aplica si se lacuieste, daca se sgarie stratul de lac poti sa o iei cu prosopu'
                                http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google