Nivele de echipare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    1.resoftarea nu va fi descoperita decat daca ECU-ul masinii e trimis la mama lui in Franta pt teste.
    2.cum naiba e o distributie 4000 EUR??
    numar secundele

    Comment


    • #17
      Iti spun eu. In primul rand a inclus manopera care la Renault e scumpa cu draci. In al doilea rand e tot sistemul de distributie si alte chestii. Injectoare, rezervor, toate conductele, turbina si tot ce mai cuprinde nu stiu exact. A fost aproape 140 de milioane acum 2 ani si nu stiu cursul de atunci. Se umplea tot sistemul cu span si se inlocuia tot ce avea legatura cu motorina. Nu pot explica mai tehnic dar vezi pe forumul reno ca daca vei cauta gasesti. Problema e reala.

      Comment


      • #18
        Salut !Am votat Laureate plus dar cred ca votul s-a dus la Ambition

        Comment


        • #19
          Salut si Bine ai venit!

          votul s-a dus unde trebuie
          Last edited by Marius; 19 December 2006, 16:23.
          numar secundele

          Comment


          • #20
            Salut si bine ai venit pe forum,dureaza putin pana se updateaza "poll"-ul de mai sus ...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              Nu ma deranjeaza daca s-a dus sau nu la laureate+ ci doar am mentionat ca nu cumva sa fie vreun bug.

              Comment


              • #22
                Eu am Preferance cu motor 1.4

                Comment


                • #23
                  Tot Preferance 1,4 mpi si eu...
                  Multa lume, putini oameni...

                  Comment


                  • #24
                    saloot tuturor yo miam cumparat un logan laureate de 1.4 nu pot zice is multumit de el...dar parca mi se pare prea mult consumul...cel putin la computeru de bord imi scrie ca am mers 5 km cand incolo nam mers nici unu
                    poate fii ceva de la computer??ast raspuns

                    Comment


                    • #25
                      Deschide un topic la probleme tehnice si vedem acolo.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        eu am laureat

                        Comment


                        • #27
                          Salut. si eu detin un Preferance si sunt multumit. In alegerea variantei, depinde mult de ce vrei sa ai in masina, ca diferenta de bani nu e foarte mare intre versiuni.

                          Comment


                          • #28
                            Io am un Ambitios de vreo doi anisori. Per ansamblu sunt multumit de el.
                            Pe pamant doua lucruri sunt omniprezente: hidrogenul si prostii.

                            Comment


                            • #29
                              Si eu tot Ambition, cumparat acu' 1 an jumate. Sunt multumit si de comportamentul la drum si de consum. Insa piesele sunt scumpe bine. Am facut a doua revizie la 30.000 km si am platit peste 450 RON. Daca bine am citit eu pe forumul asta undeva, la a doua revizie ar fi trebuit sa fie undeva pe la 71 EURO.

                              Comment


                              • #30
                                3.2 mil am platit eu ...fara sa schimb placutele de frana.Vezi la topicul dedicat reviziilor
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google