Nivele de echipare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cei cu abs plus nu avem unde sa votam

    eu am abs plus 1,4 + AC dintre optionale.

    Comment


    • #47
      eu am preferance 1,4 mpi si ma oftic ca nu au luat ai mei pe vremea aia, adik acu aproape 3 ani, cu AC, vara e insuportabil
      ---== LoGaN dRiVeR ==---

      Comment


      • #48
        Am Ambition 1.6. In mod normal trebuia sa imi iau Laureate Plus 1.4 albastru mineral, dar cum traim in Romania, nu am intrat in programul Rabla, si am gasit la un dealer oferta la motoarele 1.6 reducere 600 de euro, practic la pretul motorului de 1.4.....si asta a fost bafta mea. P.S Masina este alba, ca la oferta erau numai loganurile albe sau cu albastru marin....de ce, nu o sa-mi dau seama, probabil nu prea se vand....oricum, sunt multumit. Va salut
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment


        • #49
          am un prestige 16v,cu 4500 de km in 2 luni.O spun sincer,ca inainte pe la 1000 de km nu prea eram multzumit,dar acu,super fericit.Mare om acela ,care o zis ca dupa 3500-4000 masinutza zbarnie.LA 3500 de turatzii,sincer,nu mi-e rusine in fata unor mici monstri de pe soselele noastre

          Comment


          • #50
            la 3000 de ture ce viteza ai cu 16v-ul??

            sigpic

            Comment


            • #51
              Ambiance f dezamagit de ea. Iarna zdrangane tot plasticul in ea, am 12000 si sincer parca nu mai trage asa bine si merg numai cu 99+, oricum nu a tras niciodata bine dar tot DACIE este. La anu' scap de ea si nu-mi mai trebuie RENAULT niciodata. Va spun sincer. Ceed 1.6 , 115cp bafta

              Comment


              • #52
                Deh, asta se intampla daca lumea vrea calitate de VW, putere de BMW si pret de Dacia...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #53
                  la 3000 de ture ce viteza ai cu 16v-ul??

                  cam intre 100 si 110 km/h

                  Comment


                  • #54
                    pai si eu daca am un logan kiss fm unde se incardreaza ?? eu am bifat la laureate ! )

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by sonykel
                      la 3000 de ture ce viteza ai cu 16v-ul??
                      110 pe ceas, 1.6_16v are exact aceeasi cutie cu 1.6 mpi...(daca e berlina, la mcv sunt alte rapoarte, din cate stiu)
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #56
                        Preferance 1.6,albastru egee
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #57
                          Am votat pentru Ambition, pentru ca atunci cand am ales nici nu stiam cum arata masina si am mers pe principiul cap de serie trebuie sa fie OK si nu regret.

                          Comment


                          • #58
                            ambition 1.6 mpi...90 de cai cu/ca pixu (de fapt 87 de catari handicapati ), albastru egee, numar de "Cascadorii Soselelor"...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #59
                              Am modificat eu, am pus si Easy si ABS Plus in lista. Cine are Kiss FM voteaza Laureate, n-am cum sa mai adug inca o optiune.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #60
                                Vreau sa votez din nou ca atunci cand am votat nu era ABS+ si am votat Preferance.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google