Nivele de echipare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    as vera senzori de parcare
    stie cineva cat ma vor costa?
    sigpic Alexandria

    Comment


    • #92
      Cel mai mare regret pe care l am pana acum de cand mi am luat golanu e ca nu l am luat full option.....
      am un preferance 1.5 dCI
      minusurile care ma supara pe mine
      - AC
      - Oglinzile incalzite
      - Martorii din bord (cei care nu sunt activi)
      - Proiectoare
      - CB
      ufffff
      Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
      www.upgradefaruri.blogspot.com

      Comment


      • #93
        Ce are lauret plus fata de laureat dar prestige

        http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

        Comment


        • #94
          Fata de laureate, versiunea laureate plus are geamuri electrice spate si abs.

          Comment


          • #95
            Eu am un Ambition din 2005. Multumit de el.
            Ambition

            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

            Comment


            • #96
              Laureat Plus din mai 2007. L-am considerat suficient si satisfacator pentru nevoile mele actuale. La inceput eram orientat catre Laureat, dar am luat Plus-ul pentru ABS.

              NUMAI BINE VA DORESC BAIETI SI SA VA BUCURATI DE "BIJUTERIILE" VOASTRE. SUNT SIGUR CA LE INDRAGITI, CA SI MINE DE ALTFEL.

              Bafta multa tuturor si cat mai multi km linistiti.

              Originally posted by FLORYN View Post
              Parerea mea este ca daca nu alegi varianta cea mai dotata, cu siguranta vei regreta mai tarziu.Cand iti vei dori sa le introduci in dotarea masini. Bineanteles ca intervin multi factori la alegere, dar .... altfel nu se merita. Recunosc unele accesorii , ca sa zic asa chiar nu se merita , si as putea da ca exemple : radio CD+MP3 ;dotarea din piele prin interior,consola seciala (prestige), care sunt si prost calitative. Pacat ca cei de la uzina , inca nu pun accent pe finisaje, care intradevar , fac diferenta.
              Cu stima, FLO.
              FLO este ideal ce spui tu, dar cand te inghesuie lipsa monatarului, ce faci? Incepi sa mai scazi din optiuni.
              Sunt de acord cu tine, sa iti spun si de ce: zilele trecute ma gandeam ca am facut bine ca mi-am pus cotiere atunci cand am facut comanda de masina. daca nu mi-o puneam atunci, nici ca mai dadeam acum 2oo de lei pe ea, sau ii dadeam cu greu.
              Last edited by Seba; 25 March 2008, 15:44.

              Comment


              • #97
                Prima oara tata vroia Ambition 1.6 culoarea Albastru Egee,dar au zis ca nu ii dau ca avea salariu mic.Si sa gandit la urmatoru` care era Laureate Plus tot Albastru Egee care dura o luna jumate pana venea.Si pana la urma sa ales cu un Laureate Plus culoarea Gri Perla in 5 zile.

                Comment


                • #98
                  Eu initial am vrut 1.4 ABS+ albastru ottoman metalizat(culoare cica noua) + AC care costa 8055 E , dar nu aveau pe stoc si trebuia sa astept pana pe la sfarsitu lui aprilie dupa acest model. Dealeru mi-a sugerat sa ma uit la Kiss Fm , chiar nu stiamc e are acest model in plus sau minus. Pentru 245 E in plus m-am ales cu un Kiss Fm Rosu passion care mi-a furat privirea cu interiorul sau si dotarile suplimentare fata de ABS + (CB, mp3 + 4 boxe, elementele de design prestige, huse, oglinzi electrice si incalzite) dar am renuntat la vopseaua metalizata care pana la urma nu conteaza chair asa mult .
                  PS . Totul a durat 3 zile , luni am mersul la dealer, la banca si miercuri aveam masina in parcare
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Kiss de 1.6 8v ... cu modificarile de rigoare din my ride
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • Pana la urma cea mai buna masina e cea pe care o ai ;))
                      Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                      www.upgradefaruri.blogspot.com

                      Comment


                      • Parca am mai scris pe undeva...Nu mai tzin minte, batranetzea...Ambition MPI, luat second-hand in decembrie anul trecut, cu aproape 26000 km la bord. AC-are, ABS-are, proiectoare, geamuri+oglinzi electrice, radio CD pe el... E prima masina si imi doresc sa fie soferul pe masura ei!
                        Cand ma gandesc ca oscilam intre Logan si Matiz, imi aduc aminte de vorbele lui Streulea!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Preferance 1,5 DCI.
                          Intradevar se cunoaste lipsa AC pe caldura asta.
                          Bine macar ca este si preferance, era cat pe ce sa il iau ambiance, fara nimic.
                          Iar in privinta fiabilitatii dupa ce am mai citit pe unele topicuri sper sa nu am probleme, m-am cam speriat, masina are deocamdata decat 3000 Km si merge bine.
                          Cine stie? Loganul nu are camasi la blocul motor? Daca da toate versiunile de motoare sau numai DCI-ul?

                          Comment


                          • Mda.... Pe caldura asta se simte lipsa ac-ului.....
                            Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                            www.upgradefaruri.blogspot.com

                            Comment


                            • Au inceput sa puna 3 tetiere pe toate modelele? Un vecin si-a luat Ambiance nou si are 3 tetiere.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Nu neaparat. Poate e refuzat la export...
                                M-am uitat intr-un parc auto cu Loganuri noi si nu avea toate 3 tetiere.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google