Nivele de echipare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kiss fm, 1.5 dci.70 cp,febr.2008, superincantat de el!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Tatal lor e 1.6 abs plus cu AC

      Comment


      • Am un laureat 1.5dci-65 alb. In 2006 am hotarit sa fie dci deoarece rata pe luna era cu 50 ron mai mare decit la 1.6mpi cu aceasi echipare.
        Ar fi fost bun un ABS pe ea dar mi s-a acordat credit mai mare.
        Si ar mai fi bine o plafoniera in spate, ca daca pica ceva jos in spate e greu de gasit pe intuneric.

        Comment


        • Logan KissFM 1.4 din octombrie 2007...eu unul sunt multumit de el...acu' nu stiu el de mine

          Comment


          • Prestige ph2 gri platine a mea masina.

            Comment


            • si uite cum majoritatea cumpara Laureate. totusi are putine elemente de siguranta. adica nu are ABS si airbag-uri laterale si, bine, AFU...
              sigpic

              Comment


              • :-):-):-) pentru ca oferă unele lucruri in plus faţă de variantele mai sărace:-) computer de bord, sistem audio cu 4 difuzoare, aer condiţionat, acum si cu abs in serie.
                a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                Comment


                • off topic LAUREAT nu are ABS. LAUREAT PLUS are ABS

                  asa mi-a spus si dealer-ul de la care am cumparat masina, ca LAUREAT este cea mai vanduta
                  sigpic

                  Comment


                  • Laureat Plus,ABS,Geamuri electrice f ,s, aiberguri frontale,cb,cd, Ac,proiectoare, 28.02.2006 (si 16.000 km amarati)1,4 Mpi ( Stok )cu f mici imbunatatiri sprituitoare cu plecare imediata,deschidere portbagaj din cheie si habitaclu,ridicare capota portbagaj,lame stergatoare aero ,detector radar,alarma simpla dar eficace. Fara probleme majore. Masina familiei.Sa-mi traiasca fara prea multe reparatii.Destul de incantat de achizitie.
                    Last edited by Nikolas_bnm; 26 December 2008, 00:55.

                    Comment


                    • Laureate ph2 1,6 mpi cu ABS+AFU.
                      Ps: la ph2 poti pune ABS optional pe toate versiunile, mai putin pe Prestige care este standard.
                      Multa lume, putini oameni...

                      Comment


                      • Mai nou, la Ph2 ABS-ul este dotare de serie pentru orice versiune.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Pe saitul dacia nu este modificat nimic Andrei in legatura cu ABS-ul si daca este cum zici tu pretul cum este? + 350 E ABS+AFU? pentru orice versiune.
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • O echipare buna i kiss fm ca are legatura cu vesiunea de top de la dacia.

                            Comment


                            • kiss fm 1.4 sfarsitu lu septembrie 2007...cu cateva modificari fata de cand am luat-o
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • Originally posted by D-FENS View Post
                                Preferance 1.6,albastru egee
                                S-a schimbat treaba,acum am Prestige 16v Ph2 din noiembrie 2008...
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google