Boxe spate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Si pe unde sa trag firele?
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • #92
      Parca era un topic pe aici despre asta ... Cel mai simplu cred ca este prin tocurile de la usi , nu este mare inginerie cu putina rabdare se face :-P

      Comment


      • #93
        Pe sub chedere eu asa le-am pus ;)
        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by andreyypad View Post
          ...Am incercat s montez si eu p logan un subwoofer cu statie,am tras fire ..Tot c trebuie,si am facut proba la subwoofer,a mers,dupa care ,intra curent in statie(magnat 500w),s aprindea ledul ,si scadea in intentisitate si asa ramanea,de fiecare data cand ii dadeam drumu asa facea,si acum nici nu s mai aude,cineva mi a zis ca ar fi statie de vina...Acum..Mai intreb....Cam ce ar mai putea fi!???
          Vezi rezistentele daca sunt prajite.
          Un aparat de masura te poate ajuta mult
          Numai bine !!! Succes
          sigpic

          Comment


          • #95
            Ca sa nu deschid un thread nou:in usile din spate se pot pune boxe?
            sigpic
            !

            Comment


            • #96
              Mai scria pe undeva de boxe in usi din spate(dar cred ca si tipu intreba)

              Da si tu fata de usa jos poate ai loc si de difuzor in usa spate ??

              Comment


              • #97
                Se gasesc modulatoare FM in reteaua de distributie Selgros (nu fac reclama dar a intrebat cineva unde se gasesc.) E bine sa se cumpere cu telecomanda fiindca daca vrei sa saltezi melodiile de pe memorstick pana cand ajungi de la o melodie la alta de ex. De la 12 la 85 iti sar capacele. Pret este de 60 ron (asa am cumparat si eu) dar sunt si mai scumpe si si mai ieftine. Modelul pe care l-am luat eu e made by romania si pot sa zic ca is multumit de el. Deci bafta la cumparaturi. Atentie nu merita sa folositi memorystick scump si cu mult giga ca s-ar putea sa se arda de la multe electrosocuri (una de 1 giga si noname e ok).
                [SIZE="3"]

                Comment


                • #98
                  La mine distanta dintre gaurile din spate e de 20 de cm, difurile care le iau de cat tre sa fie?

                  am postat ca mie frica sa nu iau ceva aiurea
                  Last edited by andybv; 17 July 2008, 19:38.
                  Dacia Logan 1.4 MPI Dacia Logan MCV 1.6 MP Dacia Logan Pick-up 1.6 MPI

                  Comment


                  • #99
                    Sunt bune boxele astea? Vreau sa mi le pun pe spate, trebuie sa decupez vreun pic?
                    Last edited by andybv; 25 July 2008, 16:59.
                    Dacia Logan 1.4 MPI Dacia Logan MCV 1.6 MP Dacia Logan Pick-up 1.6 MPI

                    Comment


                    • Nu sunt bune, ca trebuie sa decupezi mult din tabla.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Ca marca nu stiu cat sunt de bune.

                        Ca dimensiuni sunt bune, nu trebuie sa decupezi din tabla (pe Loganu fratelui am pus de astea, dar JBL). Iti trebuie doar niste inele de adaptare.

                        Comment


                        • Acum mi-am dat seama ca la mine era decupat, fostul proprietar a decupat, numai ca atunci cand mi-a vandut masina si-a luat boxele de pe spate, am masurat si distanta dintre doua gaurici pe diagonala e de 20 cm, ce fel de boxe imi trebuie?
                          Dacia Logan 1.4 MPI Dacia Logan MCV 1.6 MP Dacia Logan Pick-up 1.6 MPI

                          Comment


                          • O parere va rog merita????
                            Am buget restrans....Basu la salariu urmator dupa revel
                            Iti doresti home audio in rate? ⭐ Cumpara de pe DOMO si ai livrare in toata tara.

                            Iti doresti home audio in rate? ⭐ Cumpara de pe DOMO si ai livrare in toata tara.

                            Comment


                            • Nu prea se merita,mai bine mai strangi ceva bani o luna si iei ceva mai bun si aici ma refer la un cd player pioneer sau alpine(gasesti la 400 ron) si apoi niste difuzoare pioneer sau JBL pe care le gasesti pana in 200 ron

                              Comment


                              • Originally posted by tm25snk View Post
                                O parere va rog merita????
                                Am buget restrans....Basu la salariu urmator dupa revel
                                Iti doresti home audio in rate? ⭐ Cumpara de pe DOMO si ai livrare in toata tara.

                                http://www.domo.ro/Audio-Video/Echip..._Sony_XS-F1335
                                Nu, nu se merita sa dai atatia bani pe JVC ala.

                                http://www.be-loud.ro/produse/CD_Pla...er/DEH-2900MP/ Pioneer 50 W 4, este cu mult peste JVC ala, 50 x 4 + multe functii la sunet.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google