Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai avut noroc ca a fost fabricata probabil inainte sa se scoata reglajul lombar (parca 15 oct.)

    Comment


    • Logan PH2 versiunea Iran )))))) http://www.***********/noutati-auto-...3667763#images

      Comment


      • Nu-mi place,spatele este un Logan + Megane,cam uratel in comparatie cu ce avem noi in Romania.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • da corcitura dar da mai frumos cu locasul pentru numar in capota nu imi place al treilea stop in bara se vede rau

          Comment


          • E hidoasa mai ales spatele, o copie nereusita a constructorului bavarez.....

            Comment


            • Aualeo asta iraniana e urata cu spume...spatele ala e de-a dreptul hidos..carligul de remorcare e la vedere iar barile nu sunt vopsite integral in culoarea caroseriei..

              Comment


              • Mie unul nu imi prea place deoc.

                Comment


                • Varianta asta s-ar putea sa apara si in Romania, peste cativa ani.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Ar fi bine sa se mai gandeasca...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Sincer, nu cred ca va aparea in Romania aceasta varianta. Din cate se pare noi avem cel mai reusit facelift si de ce nu, poate ca intr-o mica/mare masura asta se datoreaza si inginerilor romani .
                      sigpic

                      Comment


                      • Bandoul cromat de la porbagaj este mai urat ca cel de ph2 de la noi.Par total si eu sunt de acord ca ph2 arata mult mai bine.
                        Multa lume, putini oameni...

                        Comment


                        • din cate se aude statul a acordat un ajutor pentru dacia si se pare ca in 2 ani sa scoata un model complet nou dar mai vedem traim in romania momentan

                          Comment


                          • ph2 iranian parca arata mai bine ca al nostru din spate dar il strica stopul acela central si + ar fi ca pare mult mai serioasa ca aspect iar la a noastra eleronul ala cu stopuri arata ca un k...t si este oribil !!! si din fata nu inteleg de ce nu au facut grila de aerisire din spoiler in continuare cu cea de sus si fantele negre de la proiectoare aduse mai in fata sau mai spre mijloc ! ce draq era asa greu ??? ar fi aratat superb masina asa ! incercati sa va imaginati !
                            logan 1,5'DCI /85cp.

                            Comment


                            • hehe, mie personal mi se pare hidoasa din spate, insa din fatza mi se pare destul de reusita.In special spoilerul din fatza mi se pare ceva mai elegant decat ce avem noi.
                              Ma mir ca nu a zis nimeni de faruri nimic. Mie mi se par destul de reusite

                              Interesant ce spune andrei ca s-ar putea sa apara si la noi versiunea asta. Asa sa arate totusi a doua generatie de logan? parca cam putine modificarile.....insa e posibil ca cei de la renault sa isi indrepte atentia catre un suv ceva mai micutz pentru piata romaneasca. orice logan ar scoate nu cred ca ar mai avea asa mare impact ca logan1,insa un suv mai micutz la pret bunicel ar pune romanii pe ganduri .
                              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                              Comment


                              • @grecu george: Oricum peste 2-3 ani era planificata lansarea noului model, cu sau fara ajutorul statului. Si totodata se va scoate din fabricatie modelul existent.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google