Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Andrei: Caterincă sau chiar aşa este planificată lansarea Dacia Logan Phase 2?
    Sună bizar, de parcă ar fi Dacia Logan - ediţie limitată pentru căpşunari.
    Mi s-ar fi părut mai potrivit să se agite cu Sandero pe piaţa vestică (bine-bine, l-au lansat la Geneva), acolo hatchback-urile au mai mare trecere, dar chiar Logan Phase 2 … Bizar, dar nu imposibil.

    Comment


    • Chiar asa e. Si pe piata iberica se pare ca se va renunta la motorul 1,6 16v si la Prestige.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Pana la urma, faza2 va avea 1.6_16v? Sau sa ma grabesc la stocurile existente de prestige?
        totusi, cand o sa apara?
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Seba nu-ti mai ajung 8 valve?
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Eu unul nu inteleg de ce sa se renunte la un motor mai performant in dauna unuia mai putin performant si mai vechi. Sper sa nu se renunte

            Comment


            • @darkside: Nu mi-au ajuns niciodata. Stii tu ce-as vrea: 4inele cu 5inline turbo, 20V n-ai idee cat i-am injurat pe cei de la dacia cand i-am intrebat clar in iulie daca iese 16v si mi-au spus ca nu, apoi in septembrie l-au lansat...

              @alex: incurcate sunt caile marketingului de la dacia...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Cert e ca sunt facute ceva masini de preserie cu 1,6 16v, dar pe cele de serie nu se stie inca sigur daca se va pune. Eu tind sa cred ca da.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Andrei, m-ai bagat in ceata: sandero exista preserie cu 1.6_16v sau faza2? Doar n-or fi nebuni sa scoata de pe logan 1.6_16v...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Ph2 are pe unele masini de preserie 1,6 16v, deci s-ar putea la noi sa ramana K4M.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Se va pune pe logan faza 2 motor 1.6 16v
                      pe nici un sandero nu s-a pus pana acum motor de 1.6 16v , pe sandero preserie s-a pus insa motor dci 85 (HP)
                      urmeaza sa se puna un motor 1.6 16v cu cutie automata pe sandero si PH2 , care insa nu se va vinde in romania
                      momentan nu se fabrica variante de prestige pe nici una din masini ( SANDERO SI LPH2 )din cauza ca inca nu exista volanul din piele

                      Comment


                      • Am uitat sa va spun ca va aparea si motorizare de 1.2 16v

                        Comment


                        • Daca nu apare Prestige 1.6 16v,o sa-mi iau Cee'd 1.4 16v si 16v tot o sa am!!!
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Niste poze facute in apropiere de Ramnicu alcea intr-o benzinarie si apoi pe A1.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Mi se pare mie sau garda la sol e mai mare?
                              Culoarea este Gris Basalte?
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • Imi place,arata bine.Bravo catau81!Vad ca este Prestige diesel.Era bine daca avea grila fata vopsita in culoarea caroseriei.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google