Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu astept sa-mi iasa decizia de credit .. undeva pe la sfarsitul lunii feb. , si sa devin "loganist cu acte" ..am facut credit auto prin BRD ..

    Comment


    • Eu am alb si arata foarte bine - AM VAZUT PH2 NEGRU ... si arata demential - am cerut sa se vopseasca NEGRU (NOIR NACRE) culoare disponibila doar pentru export si am fost refuzat de uzina pe motivul ca in ROMANIA se doreste culoarea ARGINTIU si imi pot oferi ei mai multe nuante . NU AM VRUT
      OPTIONAL : platesti ca vrei tu ceva mai breaz
      STANDARD : ar fi trebuit sa fie moca
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • Eu am vrut initial rosu passion(de fapt,nevasta!)si nu am gasit decat alb,si mie mi-a placut,dar nevasta-mea e incantata!A numit-o Frumusica si numai asa o numeste.O colega de-a ei are logan rosu dar ei tot Frumusica i se pare cea mai frumoasa.In cinci luni,a spalat-o deja de doua ori,ceea ce spune totul!Ma intreaba de cosmetice pentru masina acum,i-am spus ca daca o las singura cu masina e in stare sa puna pe bord un mileu cu o vaza!

        Comment


        • Da , intradevar albul prinde foarte bine pe PH 2.

          Comment


          • Si cand ma gandesc ca am luat alb ca sa nu iau bleumarin,ca nu am gasit altceva la programul"rabla"!Am cumparat,deci penultima masina pe benzina de la programul"rabla".Oare cine a luat-o pe ultima?Hei,care ai cumparat la sfarsitul lui august-inceputul lui septembrie,logan phase deux bleumarine?

            Comment


            • culoarea sio alege fiecare dupa gust mie mia placut gri platine si asa am luat

              Comment


              • Am Bleu Electrique, e o culoare frumoasa, stil cameleon, foarte rar poti spune ca vezi nuanta bleu in ea...cand e spalata si soare...
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • Bleu electrique e un fel de culoarea sobolanului ) . Asa am si eu.
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • Am revenit cu niste poze. Dupa cum se poate vedea in poze discurile nu sunt pline, sunt discuri ventilate, mai bine n-am reusit sa fac pozele pt ca ar fi trebuit sa dau roata jos dar cine are prestige cu jante de aluminiu poate sa faca poze si mai bune unde se vede mai bine partea din mijloc a discului.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Daca nu uit,fac eu maine.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Hmmm ... ciudat al meu Laureate are discuri pline neventilate ...
                        1.6 MPi Icy White

                        Comment


                        • Al meu prestige ph1 are discuri ventilate, banuiesc ca s-au pastrat si la ph2.
                          Loganul Meu !

                          Comment


                          • Am Laureate PH2 si am discuri pline . Am sunat la VC si au dat in balbaiala imi ofera un raspuns oficial - matur cu ei pe jos !
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • Pai numa 1,6 16V si 1,5 DCI 85 cai au discuri ventilate, asa a fost dintotdeauna.

                              Comment


                              • Care este diferenta intre discuri ventilate si cele normale?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google