Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa mai enumar, scaune schimbate, bord schimbat, volan schimbat, capota fata/spate schimbate, faruri schimbate, grila fata schimbata, jante schimbate.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Pai scaunele nu au ramas aceleasi de pe logan ph1? Iar cu jentile ce se intampla? De dimensiuni mai mari?....Din punctul meu de vedere 400 de euro se justifica prin implementarea ABS ca dotare standard ( sa ma corecteze cineva daca am gresit)

      Comment


      • Era o discutie in urma cu cateva zile referitoare la scaune daca vor fi sau nu schimbate si raspunsul a fost ca raman cele de la logan ph 1 ( acum ce sa mai credem? ). Foarte bine ai punctat iancucezar, asteptam raspunsuri de la amicii nostrii !

        Comment


        • De fapt sunt modificari interne, e schimbata armatura si tapiseria.
          Jantele tot aceleasi dimensiuni vor avea, dar va fi schimbat modelul.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Vor avea oare un plus de confort scaunele? Multam pt informatii

            Comment


            • Confortul e acelasi, structura e schimbata.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Ar fi fain ca scaunele sa ofere o sustinere cat de cat mai buna... In afara de reglajul lombar...
                Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                sigpic

                Comment


                • Deci praf in ochi. De fapt, dacia face o economie, iar noi platim mai mult. Fain...Tot mai tare se aude o voce in cap care striga "adio, logan!"
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • La mine striga de vreo cateva zile vocea aia... (au inceput sa-mi zdrangane plasticele)...Si asta dupa 3 luni ?!

                    acum m-am apucat cu un prieten sa strangem si sa modificam tot ce aia de la dacia au facut aiurea...

                    sper sa terminam pana in iulie...Tinand cont ca niciunul dintre noi nu prea are timp
                    Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                    sigpic

                    Comment


                    • Concept Pick-up!

                      Concept Pick-up mai urban!




                      Sursa aici

                      Succese!
                      sigpicLaureate 2007 GPL

                      Comment


                      • Am vazut si eu ceva aseara la tv,dar era la sfarsitul reportajului.Parca nu arata asa rau grila aia.Cred ca s-au cam inspirat dupa Skoda Roomster,mie imi place sa-i zic Rooster.Imi place,arata bine.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Nu pot sa zic ca imi displace. E o schimbare totusi, si cum e doar un concept, mai are pana la stadiul final. Interesante mi se par pozitionate proiectoarele de ceata, placuta si grila fata, noua sigla - no comment. Spatele, cu indulgenta, aduce cu PT Cruiser-ul. Una peste alta e o ... Alta idee pt. Dacie.
                          Succese!
                          sigpicLaureate 2007 GPL

                          Comment


                          • Ala e doar un concept, nu o sa iasa niciodata pe piata asa ceva, e numai un singur exemplar, exact ca Steppe.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Alta idee stralucita de la dacia...Intrarea in productie, prin 2453...La un an dupa inceperea productiei la steppe
                              apropo, andrei, faza2 vine "poate prin septembrie" !? Pai nu era vorba ca au devansat putin lansarea? Sau a aflat lumea si actualele loganuri nu prea se mai vand? Oricum va fi penurie de loganuri. Toti or sa vrea sandero...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Pana la urma s-ar putea sa fie lansata dupa perioada concediilor, adica dupa august.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google