Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 mil. O fata de usa Logan Ph.2 mi se pare cam piperat...Pana la urma si ala tot plastic este!Dar poate in timp mai scad preturile!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Pretul e apropiat de cel al unei fete de usa de Prestige, iar in timp n-o sa scada preturile, in nici un caz.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Eu cred ca ba din contra,vor urca preturile decat sa scada!!

        Comment


        • Atunci mai astept cativa ani si o sa iau de la dezmembrari!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Esteai scump din cauza interiorului pentru ca manerele usilor sunt mai scumpe iar la exterior spoilerul este mai scump

            Comment


            • Esti sigur?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Ieri am vazut si eu prin Sibiu un sandero cu nr de probe (AG), l-am recunoscut de cum l-am vazut in retroviziare si am incetinit sa-l vad si din spate...Nu arata spectaculos dar era 1.5 dci 85 cp...Hmmm

                So..de abia astept sa vad preturile, ce ma sperie e ca o iau in sus amenintator de mult, daca nu mai gasesti la 8000 de euro cel mult e nashpa. Un dci full se apropie de 12.000 acum parca, daca mai vin 10 - 15% e nashpa...privim in alte curti.
                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                Comment


                • Originally posted by csebalyn View Post
                  Esti sigur?
                  asa ma gandeam eu....

                  Comment


                  • Nu fi asa de sigur...
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Salve !!! Din pozele pe care le-am vazut ( ma refer la cele din fabrica , loganul de culoare argintiu cu usa deschisa si care nu are airbag pasager deorece are acel lacas in partea dreapta ) , cred ca si pentru versiunea de baza Ambiance , vor fi geamuri electrice in standard , ce ziceti , am dreptate sau nu ? Si inca ceva , chiar si la versiunea de baza va avea bordul in doua culori sau nu , din poze asa reiese !

                      Comment


                      • 1 + 1 = 2 ! Adica, romanul nu se dezminte ! Face orice numai sa mai creasca pretul si aici ma refer la toate ramurile economiei noastre ! Si cred ca dacia daca o sa mai creasca mult preturile nu cred ca au sa mai aiba vanzarile actuale la care abia fac fata comenzilor din ce-am observat eu !!! Vorba aia o sa ne uitam si in alte curti ! Iar referitor la loganul 2 nu stiu ce sa zic sincer in afara de interior nu prea ma incanta ! Vorba unuia de mai sus, spoilerul fata e dragutel insa grila aceea de la radiator mi se pare cam oribila ! Spatele e ok ! Cel mai mult ma impresionat spoilerul de la conceptul acela van, foarte frumos ! Si referitor iar la logan facelift cred ca oricine s-ar putea face loganul 1 sa devina logan facelift, toate componentele cred ca se potrivesc 100% si la cel vechi ! Insa ramane intrebarea daca se merita avand in vedere pretul si faptul ca faceliftul (exterior) nu arata senzational ! Poate cine stie o fi chiar frumoasa in realitate insa nu prea cred, loganul actual mi se pare putin mai agresiv decat cel facelift, iar de sandero nu mai vb nimic e urata si numi place ! Bafta tuturor !
                        logan 1,5'DCI /85cp.

                        Comment


                        • @alindincluj: Acea masina e ori e masina de probe, ori e pentru export.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Dap... E tare masinuta... Oricum si pretul va fi pe masura... Dar din cate am auzit (am pe cineva care lucreaza acolo...) vor produce pentru o perioada logan ph 1, cu inca un facelift, in paralel cu logan ph2... Deci vom avea de ales intre ce avem putin modificat si ce vom putea avea...

                            oricum eu dupa ce termin cu loganu' meu nu mai vreau tot logan... Posibil sa scap la un nissan quasquai sau un honda civic type r
                            Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                            sigpic

                            Comment


                            • Si la logan PH2 o sa faca duma cu motorizarile DCI ca pe sandero (ma refer la chestia ca nu is disponibile decat anu viitor) ca daca ai asa sunt niste mapeti.

                              Comment


                              • Nu cred. Acum poate ne lumineaza Andrei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google