Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrei View Post
    @Alex21: Sunt culorile de pe Sandero...
    Mi-am dat seama.

    Comment


    • Originally posted by iancucezar View Post
      Pai sunt f bune. Felicitari celor de la Dacia.
      Se merita prestige. Sa ai parte de asa ceva D-FENS. Sanatate si mult noroc, ca doar nu o fi dracu chiar asa de negru. E doar in nuante de gri.
      Pai dupa ce au adus multiple imbunatatiri pentru Logan Prestige 2 observam ca pretul a scazut. Ori e o greseala ori astia de la Dacia se dau singuri de gol ca au umflat pretul pentru vechiul Prestige cu ~1000-1500 euro fata de cat ar fi fost 'normal' ...

      Comment


      • Pai era normal ca pretul primei variante sa fie putin unflat deoarece se considera ca in pretul Logan 1.1 intra si costurile de amortizare a investitiei.

        P.S.: Problema este la Sandero, de ce este mai scump??? Eu nu vad nici o explicatie logica si prevad vanzari mari la Sandero in strainatate, iar la noi tot Loganul va fi de baza. Eu eram croit sa-mi iau Sandero, insa dupa aparitia Logan 1.2 m-am sucit.

        D-FENS, in cat timp ti-o livreaza?
        sigpic

        Comment


        • Mda, frumusel facelift, pe mine unul m-ar interesa fetele de usi. Sunt mult mai practice cu un design mai bun
          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

          Comment


          • Au reusit sa tina pretul deoarece au impus furnizorilor reduceri de costuri...

            Comment


            • Vă daţi seama că dacă ar fi mărit preţurile ar fi avut de pierdut în faţa concurenţei (Hyundai accent,aveo,albea,chiar şi linea costa 10 mii şi ceva iar asta arată mult mai bine decăt logănescu)

              Comment


              • Alea nu-s masini
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Originally posted by Rick View Post
                  Vă daţi seama că dacă ar fi mărit preţurile ar fi avut de pierdut în faţa concurenţei (Hyundai accent,aveo,albea,chiar şi linea costa 10 mii şi ceva iar asta arată mult mai bine decăt logănescu)
                  Aveo exclus din start, albea la fel, linea nu prea vad cu ce ar fi mult mai aratoasa ( e execrabil spatiu interior: eu la 1.80 dau cu capul de plafon pe banchetele din spate, eventual plansa de bord mai aratoasa).
                  Mai interesant Loganul, mai ales cel 16v prestige. E cea mai buna alegere, raport calitate pret.

                  Comment


                  • Pt Prestige mai asteptam...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Cat mai asteptam pentru pretige?

                      Comment


                      • As vrea sa stiu si eu...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Rabdare, d-fens, ca merita...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Dar nici macar comanda nu se poate da?

                            Comment


                            • Nu,pt ca nici ei nu stiu cand vor primi Prestige
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Dar ambition? Gata nu mai e ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google