Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @gigiman: Nu ca as zice o noutate, dar Ph2 dCi se comanda si chiar se livreaza din iulie...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Cand am fost sa-mi comand loganul ph2 acum 2 saptmani cei de la reprezentanta mi-au zis ca modelul dCi inca nu se poate comanda.
      sigpic

      Comment


      • Ti-am zis eu @andrei ca si la Tg-jiu mi-au spus ca nu se poate cand am fost la dealer.

        Comment


        • Da, singurul motiv ar fi ca n-au motoare diesel, cum se auzea mai demult.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Logan phase 2 dci

            Andrei imi pare rau ca te contrazic dar ieri am fost la simpotrans si dna de acolo a spus ca nu vin prea curind motorizarile pe diesel si deocamdată sunt disponibile dar cele pe benzina.A spus ca masina mea se va livra cel mai devreme sfirsitul lui septembrie si cel mai tirziu inceputul lui octombrie dar NUMAI pe benzina mi se va da
            imi cer scuze pentru interventie

            Comment


            • Tu ieri ai comandat-o?

              Comment


              • Logan phase 2

                Originally posted by alex86 View Post
                Tu ieri ai comandat-o?
                Nu inca, ezit as fi vrut un 1,5dci 85 cp, dar mi se ofera la schimb 1,6 16v.Imi doresc foarte mult un dci,dar

                Comment


                • De prestige ph2 ai auzit cumva ceva despre data din care se va putea comanda?

                  Comment


                  • Raspunsul a fost septembrie nu mai devreme de 20.09

                    Comment


                    • Deci sa inteleg ca abea pe 20 septembrie se vor putea da comenzi sau se vor incepe deja livrarile.

                      Comment


                      • Cum se face ca toti distribuitorii zic ca nu se poate inca comanda dci-ul, iar in cele 54 de pg. De discutie nimeni nu si-a luat dci? Simplu, nu au aparut inca.

                        Comment


                        • O sa incerc sa aflu de ce nu se poate comanda dCi-ul...
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Eu am luat laureate ph2 acum o luna... Voiam initial un sh.. Apoi m-am razgandit, m-am dus la dealer si o aveau in "vitrina" . Am pus ochii pe ea si dupa jumatate de ora (cat au durat procedurile) am si luat-o

                            Comment


                            • Salut, nu stiti cumva cat ar costa taxa de prima inmatriculare la un ph2, 1,4 mpi, astept un raspuns. Multumesc
                              sigpic

                              Comment


                              • Taxa e undeva in jur de 330-340 euro
                                niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google