Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by adyshor View Post
    Si ce rol are aceasta bara stabilizatoare ca nu ma pricep?
    Cu un mic "search" pe GOOGLE afli imediat.Doar un exemplu aici.

    Comment


    • Originally posted by Cromatic View Post
      Eu nu inteleg de ce se mai fabrica si ph1, mai face cineva comanda pentru vechiul LOGAN?
      Pai cine a zis ca se mai fabrica ph1?

      Comment


      • Originally posted by Cromatic View Post
        Eu nu inteleg de ce se mai fabrica si ph1
        Ph1 nu se mai fabrica de pe la sfarsitul lui mai...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Mai este o saptamana si fabrica va iesi din revizie se stie ceva cand se va putea comanda prestige ph2?

          Comment


          • Stie cineva daca a furnizat Dacia vreo explicatie pentru lipsa barii antiruliu? Sau exista vreo alta componenta care sa indeplineasca functia ei?
            Mi-e greu sa cred ca cred ca Dacia a marit perioada de garantie si se risca in felul asta. Sau, eu stiu, firmele de asigurari trebuiau sa faca un pic de scandal...
            A auzit cineva de vreun accident provocat de lipsa barii stabilizatoare?

            Sunt doar un viitor sofer de Logan ingrijorat...Please help me!

            Comment


            • Sunt si eu curios daca am sau nu, o sa ma bag maine pe sub masina, numai sa pot sa imi dau seama care e.

              Comment


              • Originally posted by TWeetY View Post
                Pai cine a zis ca se mai fabrica ph1?
                N-am afirmat ca ar fi zis cineva, m-am gandit ca, daca apare pe site atunci se fabrica in continuare dar probabil mai sunt stocuri de epuizat.

                Comment


                • Originally posted by gigiman View Post
                  Sunt si eu curios daca am sau nu, o sa ma bag maine pe sub masina, numai sa pot sa imi dau seama care e.
                  Bara stabilizatoare e sub masina? Eu stiam ca e sub capota,aia intre amortizoare...
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • Nu e cea dintre amortizoare de sub capota. Aia e bara de rigidizare

                    Comment


                    • Se pare ca mai am de asteptat. Dealerul a zis 4 septembrie, Dacia prin vocea clientului, ieri, mi-a spus 16 septembrie + transport la dealer + etc, rezulta dupa 20 septembrie. Este enorm, deja atunci fac 2 luni. E bine ca ratele le platesc.

                      P.S.: Laureatul 1.4 are bara stab.?
                      sigpic

                      Comment


                      • Chiar nu e nici un posesor de 1.4 ph2 pe aici care sa-si dea cu parerea despre stabilitatea masinii fara bara aia?
                        Am vazut ca sunt persoane care au facut deja sute de km cu masini 1.4 (deci fara bara stabilizatoare) si nu s-au plans de nimic. Totusi as dori sa aud ceva opinii referitor strict la problema asta.

                        Comment


                        • Masina are bara laureatul 1.4 are bara pun pariu pe mcvul meu...

                          sigpic

                          Comment


                          • cum adaug o imagine de pe calc ma invata cineva?
                            Last edited by cboghiu; 23 August 2008, 11:53.

                            Comment


                            • Dai "go advanced", "gestiunea atasamentelor", "browse", alegi poza, "open" si apoi "trimite reply".

                              Comment


                              • Aici sunt niste poze de la un Logan Phase Deux Laureate 1.4 Mpi cu Abs poate confirma cineva ca in aceste poze se vede bara stabilizatoare? Vreau sa stiu ca daca nu se vede si nu are ma apuc de scandal la dacia zilnic mai ales ca astept acelasi model dar vreau sa fiu sigur deci cine se pricepe bine daca se poate o confirmare are sau nu bara stabilizatoare?
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google