Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi de raspuns alex, cateodata te curentezi parca ai baga mana in priza.
    sigpic

    Comment


    • Peste 3 saptamani o sa imi vina varianta de logan 2! Si o sa dau atunci detali despre el!

      Comment


      • Ce varianta ai luat? Ce optionale ai pus pe ea?

        Comment


        • Salutare,am tot citit pe aici si vad ca nu se stie exact...Nici dealerii nu stiu cand incep astia sa fabrice prestige, sau vor mai fabrica vreodata !!! Sa mai asteptam sau se optam pentru o alta marca de masina. Se poate afla cumva?......Sau este liniste.. Ms mult

          Comment


          • LOGAN 1.6 16v

            Am fost ieri la dealer si am comandat laureat 1.6 16v full mai putin airbaguri laterale, pret 10050euro. Data estimativa de livrare 25.09

            Comment


            • Sa inteleg ca ai pus mp3 si geamuri spate insa airbaguri laterale nu?

              Comment


              • De ce nu ai pus airbag-urile laterale?
                sigpic
                !

                Comment


                • Poti Suna la vocea clientului
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • Pentru ce sa sune la vocea clientului?

                    Comment


                    • Originally posted by gorgoo View Post
                      Salutare,am tot citit pe aici si vad ca nu se stie exact...Nici dealerii nu stiu cand incep astia sa fabrice prestige, sau vor mai fabrica vreodata !!! Sa mai asteptam sau se optam pentru o alta marca de masina. Se poate afla cumva?......Sau este liniste.. Ms mult
                      era ptr el...Cred ca am postat naspa...Scuze
                      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                      Comment


                      • Se preconizeaza ca in aceasta toamna o sa se poate comanda prestige insa data exacta nu se stie.
                        Am intrebat eu ma VC mi-au zis ca in aceasta toamna si ca i se va face publicitate la momentul potrivit.

                        Comment


                        • 1.6 16 v prestige nu e 9550? Si se produce si el din septembrie parca.
                          Last edited by soto_adler81; 26 August 2008, 22:23.
                          Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                          Comment


                          • Da cam atat ar trebui sa ramana pretul cel putin in primele luni. Asa zicea si andrei

                            Comment


                            • Salutare, alex86! AM facut comanda pentru laureate 1.4 si ca optiune mi-am ales ABS (450 euro). Intradevar daca nu il luam cu ABS il aveau pe stoc! Dar trebuie sa astept pana pe data de 15 -20 sept cand au preconizat ca imi vine masinutza! Mentionez ca am facut acum o sapt comanda de masina!

                              Comment


                              • Cam micut 1.4 da merge si el. Sa o stapanesti sanatos si fara probleme

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google