Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam orice acopera garantia asta extinsa...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Originally posted by alex86 View Post
      De ce garantie 5 ani? Sau mai bine zis garantie la ce 5 ani?
      pai masina vine din start cu 3 ani garantie !! Daca mai platesti 295 euro ai o extensie de 2 ani,la garantia initiala,dar nu mai mult de 120.000 mi km !! Ai garantie la tot ce ai in primii 3 ani..Adica motor ,cutie viteze ,bucse ,pivoti ,planetare ,electronica ,etc. ,adica la tot ce nu este consumabil !! Eu zic ca merita ,plus ca ai Dacia Asistenta gratis timp de 5 ani...Adica daca ramii in pana pe undeva prin tara,dai telefon si vin aia si te depaneaza ,sau tracteaza ,gratis !!!...

      Comment


      • A gata mi-am adus aminte ca au extins garantia de baza la 3 ani. Fain asa.

        Comment


        • Sal, nu stiti cumva la ce fel de magazine gasesc folie de lipit pe stalpi ca si la prestige.Astept un raspuns.Multumesc
          sigpic

          Comment


          • Sunt useri pe forum care vand asa ceva. Bine ai venit alturi de noi.

            Comment


            • Mersi mersi.
              sigpic

              Comment


              • Am vazut un Laurete nou ph2, echipat cu protectei muchii aripi. Face parte din echiparea standard? Desi nu cred...

                Comment


                • Modelul Laureate are din standard,sau din fabrica ,cu vreti sa spuneti,protectia aceea pe stilpii laterali....Mai bine spus,folia antielectrostatica !! Sau cum ii spune !!

                  Comment


                  • Era vorba despre protectiile de la aripi.

                    Comment


                    • @romeodr da versiunea laureate are in standard acea folie antielectrostatica

                      Comment


                      • @gigiman: Nu, protectiile de aripi nu sunt standard, ci accesorii.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Bucsele si pivotii au garantie 5 ani la dacia? De cand bucsele nu sunt consumabile?
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Si ce rol are aceasta folie antielectrostatica, la ce ajuta?
                            sigpic

                            Comment


                            • Design si nu te mai curentezi cand pui mana pe usa.

                              Comment


                              • Originally posted by csebalyn View Post
                                Bucsele si pivotii au garantie 5 ani la dacia? De cand bucsele nu sunt consumabile?
                                de cind nu au fost trecute in carnetul de garantie.....!!...Adica dintotdeauna !!!..In carnetul de garantie spune explicit ce anume sunt consumabile !!..De exemplu discul de ambreaj este considerat consumabil !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google