Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Creste turatia apoi se opreste motorul ,si iar da-i cheie ,,,scuze !! Cei care patesc ca mine unde ar trebui sa posteze? Sau sa vorbim numai de bine pe forum ?Sper ca nu s-a suparat nimeni...

    Comment


    • Ai aici, aici si aici threaduri in care se discuta despre asa ceva!
      Alta data foloseste functia search!
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Nu se stie exact data de la care se poate comanda prestige, nu? Sunt sanse sa preia comenzile de la inceputul lui septembrie ?
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • Originally posted by iuliancristi View Post
          Ziua buna tuturor.
          azi am lansat comanda pt noua dacie logan model laureate GPL 1.6 MPI si nu o sa va vina sa credeti................ Termen de livrare 01 11 2008.
          nu am altceva de facut decat sa astept.
          exista vreo sansa sa vina mai repede?
          multumesc.
          sincer nu cred ca ai ce sa faci ptr ca uzina din cate stiu eu in luna august este inchisa ptr concediu

          Comment


          • Nu e inchisa total dar nu de lucreaza la flux normal.

            Comment


            • Salutare la toti. Vreau si eu sa-mi iau un prestige (benzinar). De la dealer mi s-a spus ca poate pe la sfarsitul lui septembrie. Despre livrare nu poate da un pronostic. Citind pe forum am vazut ca in medie ar fi o luna. Dar ptr. Prestige probabil va depasi o luna. Stie cineva cum se poate face ptr. A scurta acest termen? (tre' sa-mi vand solenza si sa merg 2 luni cu taxiul e cam naspa). Exista dealeri favorizati? Nu ma gandesc ca clasica spaga ar rezolva ceva. Merci. Misto moderatorul andrei. De fapt misto site-ul

              Comment


              • Nu cred ca sunt dealeri favorizati cat despre data nu se stie nimic inca.

                Comment


                • Am eu impresia ca nu am citit bine preturile in euro la noua Dacia Logan ? Pentru ca varianta de baza a" Laureate" e acum 8255 euro . Parca era 7950 euro.

                  Comment


                  • Originally posted by madi View Post
                    Am eu impresia ca nu am citit bine preturile in euro la noua Dacia Logan ? Pentru ca varianta de baza a" Laureate" e acum 8255 euro . Parca era 7950 euro.

                    8255 pt k e cu vopsea metalizata
                    M-ai speriat )
                    Varianta Laureate este 8000 Euro
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_ph2_x-t6809.html

                    Comment


                    • Si eu sunt un alarmist pt. Ca am uitat sa ma uit la vopsea .

                      Comment


                      • @gvf: Ca sa scurtezi termenul de livrare poti lua o culoare care se fabrica cat mai aproape de data comenzii, pentru ca se fabrica pe loturi de culori si fara optionale.

                        @anonymustiby: Nu sunt sanse sa inceapa fabricatia si normal, comenzile, de la inceputul lui septembrie. Cel mai devreme, 15 septembrie, dar se poate sa mai dureze.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Andrei deci sa intelegem ca de pe la jumatatea lui septembrie se va putea comanda prestige?

                          Comment


                          • Alex86, fara suparare, asta ti-am zis si eu de ceva timp si prietenul meu...

                            Comment


                            • Multumesc pentru raspuns.
                              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                              Comment


                              • Dealer AMAT:

                                Azi m-au sunat sa ma duc sa-mi ridic masina. Cica trebuie sa am 450lei, bani pt RCA pe un an si numere rosii. Nu este cam mult?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google