Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum sa fie mult ? .... Daca ai astepta dupa un Bmw un an cum ar fi ? ....

    Comment


    • @Razzvan, e mult 2 luni, la o Octavia se asteapta atata.Totusi, trebuie privit si in sens optimist, mie mi-au zis ca vine intr-o luna si a venit in 2 saptamamani fix(ph1).

      Comment


      • Oricum m-am obisnuit cu ideea. Ei au zis ca dureaza atata pt ca e GPL. Poate cine stie am sa am si eu surpriza sa vina mai devreme.

        Comment


        • Slabe sanse, ca masinile se produc pe loturi de motorizari si culori, deci cam aia e data.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Cand ti-au spus data asta, inainte sau dupa 1 septembrie? Te intreb pt ca daca ti-au spus inainte de 1 sept sunt mari sanse sa vina mai devreme. Eu aveam data de la dealer 4 sept (comanda in iulie), iar vocea clientului, undeva la sfarsitul lunii august mi-au spus 16sept. Masina a fost livrata in 2 sept!

            Bafta!
            sigpic

            Comment


            • Eu am termen de livrare 20 sept pentru 1.6 GPL + ABS ALB. Sper sa vina mai repede
              1.6 MPi Icy White

              Comment


              • Si la tine e aceeasi problema cu motorizarea, deci slabe sanse sa vina mai devreme.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Data livrarii mi-a fost comunicata pe 29 august la data la care am facut si comanda. Iar culoarea initial am vrut-o gris comete dar dupa vreo 2 zile m-am razgandit si am schimbat in bleu electrique. Iar de curand am primit mail de la vocea clientului, ca data s-a modificat: 08 11 2008 !!!!
                  eu inca sper la o surpriza placuta din partea lor in ceea ce priveste data livrarii (poate o gasesc sub brad pe 25 dec) )

                  Comment


                  • Legat de termenele astea... Eu am facut comanda de 1.4 laureat pe 11 Iulie si mi-a zis atunci delaru ca o sa vina la sfarsitul lu August si de atunci il tot sun si ma tot amana cu o saptmana cu o zi hai inca o zi hai ca maine... Si tot asa acum mi-a dat un alt termen 15sept...

                    http://www.youtube.com/watch?v=Uk1t2-tQXTU

                    Comment


                    • Eu am facut comanda pe 15 iulie, termen de livrare 15 septembrie si a sosit masinuta pe 2 septembrie.
                      Cred ca este cum zice Andrei, in functie de culori, motorizari etc.
                      B92MHO

                      Comment


                      • Pt cazul tau e oarecum explicabil tinand cont ca astia de la dacia au fost in concediu in august si f2 am inteles ca nu s-a fabricat mai deloc (inf dealer). Dar in mod normal nu trebuie sa dureze mai mult de max 3 sapt tot procesul asta de la comanda la livrare.

                        Comment


                        • In timpul concediului s-a lucrat, la lfux redus. Deci s-au fabricat Ph2 destule in perioada aia.
                          Acum e termenul de livrare mare, pentru ca e imediat dupa iesirea fabricii din concediu si dupa cateva luni revine timpul de asteptare la normal.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • De prestige ph2 nimic ca se apropie 15 septembrie?

                            Comment


                            • La mine PH2 1.6 Laureate GPL Bleu Electrique,ABS, comanda pe 22 iul,dealer 9-10 sept..[nu a venit]...VC 30 sept....Astept...
                              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment


                              • Daca e asa cum spui tu ar fi o mica posibilitate sa vina si al meu cam in aceeasi perioada? Tinand cont ca e aceeasi motorizare si culoare. Oare ar fi posibil? Uau

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google