Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by garib1973 View Post
    Mi-a sosit masina...
    O ridic miine dimineata, m-au sunat azi la 14 dar nu eram in oras...
    PH2 Laureate 1.6 GPL+ABS Blue Electrique
    Apropo...Ce mai stiti de taxa de poluare....Poate nu o mai platim...Ca si daca o platim si asteptam apoi banii.....!!!
    E musai sa pui poze cu ea! Maine sun si eu la dealer sa vad daca mai e cava nou. Devin nerabdator.

    Comment


    • Eu una deja nu imi mai fac sperante k o sa am masina p 23 sept ,dar totusi o sa il sun p dealer sa vedem ce explicatii imi da....Mai imi zicea k poate am noroc si vine mai devreme

      Comment


      • Gata e acasa...Superba...10km la bord....
        are plin de gaz de la ei, am bagat benzen de 100 ron, miine plec la buc, azi o sa dau ture chit ca ploua....O sa pun poze mai tarziu ca nu mere la calc bluetooth si nu gas cablul sa desc tf...
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • Apropo...60ron nr rosii si 198 ron asig pe 6 luni la omniasig ca e de 1.6
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • Am ridicat si eu frumusica mea ALB GLACIER ... Poze doar cu interiorul am. Avea 9 km la dealer si un plin de GPL . I-am intrebat daca am gaz in ea . Au zis ca e doar putin . Si cand sa alimentez la statie la agip ERA FULL surpriza placuta sa le stapaniti si voi sanatosi . Am platit cu 540 ron mai mult decat planificasem , la fel si RCA cu vreo 70 ron mai mult ca am pana in 35 ani . Masina se simte mult mai solida decat PH1 pe care-l aveam , usile fata dau o impresie de masivitate cand se inchid , totusi cele spate sunt cam usurele (foarte bune mochetele cauciucate primite de la dacia nu aluneca sub pedale)
            Attached Files
            1.6 MPi Icy White

            Comment


            • Originally posted by ingerulol View Post
              Am ridicat si eu frumusica mea ALB GLACIER ... Poze doar cu interiorul am. Avea 9 km la dealer si un plin de GPL . I-am intrebat daca am gaz in ea . Au zis ca e doar putin . Si cand sa alimentez la statie la agip ERA FULL surpriza placuta sa le stapaniti si voi sanatosi . Am platit cu 540 ron mai mult decat planificasem , la fel si RCA cu vreo 70 ron mai mult ca am pana in 35 ani . Masina se simte mult mai solida decat PH1 pe care-l aveam , usile fata dau o impresie de masivitate cand se inchid , totusi cele spate sunt cam usurele (foarte bune mochetele cauciucate primite de la dacia nu aluneca sub pedale)
              Apropo de mochete; pot sa faca fata la iarna sau nu prea?
              eu ma gandeam sa comand cand ajunge la dealer din alea de cauciuc.

              Comment


              • Spuneti-mi si mie.... Am observat pe strada niste amanunte dar nu striu daca sint valabile pentru toate ph2:
                - am vazut un ph2 1.6 16v cu jenti de tabla... Au devenit optionale la virful de gama prestige??
                - am vazut ceasurile albe (standard pe prestige-ul ph1) pe modele de 1.4l. Acum sint standard pe toate modelele?
                - Maimutica!!! Frumoase jenti!!! Sint aliaj sau doar capace (vezi prima intrebare)?

                Comment


                • Jantele nu sunt optionale la Prestige.
                  La Laureate sunt optionale.
                  Jante Kormetal aliaj.
                  Mersi.
                  B92MHO

                  Comment


                  • Jantele pentru prestige nu sunt optionale vine cu cele de aliaj insa prestige ph2 inca nu se fabrica.

                    Comment


                    • Eu daca mai stau mult dupa Prestige-ul asta cred ca-mi iau Kia,sa-i ia dracu' cu Prestige-ul lor cu tot.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Si eu m-am saturat si vad ca nu se mai vorbeste nimic nici macar aproximativ.

                        Comment


                        • Deja e bataie de joc,un termen,ceva,sa stim si noi ce facem.NU!Astia tac precum cacatul in porumb,parca ar detine nu stiu ce secrete,masina tare,ce sa zic...Sa nu le fure aia de la Porsche vreun secret.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • @dragos763: Toate masinile care le-ai vazut tu sunt Laureate 1,6 16v, de aia au jante de tabla. Si da, ceasurile albe sunt standard.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Asta e politica lor deja nu mai am chef sa astept daca ar fi macar sa spuna luna si tot ar fi bine sa stim cat mai e de asteptat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google