Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Corect!Noi vrem sa le bagam banii in buzunar si ei ...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

      Comment


      • Intreb si eu de curiozitate, ati vazut vreun Ph2 cu motor diesel prin trafic?! Eu am vazut doar benzinare.
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Interesanta intrebare si cred k stiu si un raspuns si NU nu am vazut , dar asta este datorat faptului ca se fabrica pe grupuri de motoare . Adica 1.4 o sapt apoi 1.6 apoi 1.6 16 v samd. Ca asa cred eu
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Inca nu se fabrica Ph2 cu motorizari dCi.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Si atunci, pe site-ul DACIA, de ce iti da voie sa configurezi un ph2 cu motorizare dCi?

              Comment


              • De bine ce e facut configuratorul. Poti intreba la VC sau dealer sa vezi raspunsul lor.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Apropo de V.C.,acum zic de Prestige ca se va lansa in octombrie.Sunt curios in octombrie ce vor zice?Sa fie noiembrie?Sau vor sari o luna?Mmmm?
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • Mai bine iti iei laureate 16v decat sa astepti atat dupa prestige.
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • @andrei,se vede treaba ca un anumit departament de la DACIA nu prea se achita de indatoriri cum trebuie.Da de curiozitate, de ce nu pun inca dCi-ul?
                      P.S.-lasa ca nici cu V.C. nu prea esti lamurit.
                      Last edited by Cromatic; 18 September 2008, 18:10.

                      Comment


                      • Astia se joaca cu nervii nostrii,era chiar asa de greu sa fixeze un termen?Sau vor mai intai sa vanda ce au in stoc?Intrebari,intrebari...toate,fara un raspuns...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • @ Cromatic Un raspuns in gluma(sau nu ): cei de la Dacia asteapta sa se mai scumpeasca benzina.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Este si asta o varianta dar este greu de crezut sau de acceptat.

                            Comment


                            • Fabrica din ce am inteles, nu face fatza. De asta nu se fabrica inca cu motoare dci. Oricum strategia e de tot rahatul. Cand vor incepe sa ia comenzi pentru dci sa vezi timpi de asteptare de 2-3 luni. Stiu pe cineva care in 2006, cand s-a lansat loganul dci, a stat 4 luni dupa un dci. Cred ca la fel o sa fie si cu Prestigeul.
                              si la sandero e la fel, se fac doar pe benzina momentan. Insa la logan am crezut ca se vand atata timp cat apare in configurator .

                              @D-fens, eu zic sa dai un telefon pe saptamana la dealer sa te interesezi mereu. Nu de alta dar e bine sa fii printre primii pe lista de asteptare, astfel incat sa nu astepti ff mult dupa masina. Din ce am inteles prestigeurile nici nu se fabrica asa ca probabil va mai dura 2 poate chiar 3 luni pana va fi ajunge la client.Insa si asa parerea mea e sa astepti si sa nu iei Laureate. Asta daca vrei sa ai o masina mai cu motz ca celelalte
                              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                              Comment


                              • Din cate am auzit eu motoarele dci nu se fabrica la noi, iar inaintea loganului facelift dci, o sa apara motorul 1.6 de 140 cp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google