Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eeeee...Trebuia sa vina si ziua aia...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Originally posted by MS1.6>16V View Post
      A tu la gaura aia te refereai, "duamne" ce sofer esti?
      Ma nene ... Eu am niste cleme ca toate celalalte masini in care se prinde cricul ( sunt 4 pozitii precise pentru fiecare roata ). Eu din pacate nu am gauri prin praguri ...

      Stati ca mi'am adus aminte : asa ceva mai are si Opel Vectra B .. dar tot nu se vad gauri prin praguri ...
      Attached Files
      Last edited by Razzvan; 23 September 2008, 15:43.

      Comment


      • Originally posted by Razzvan View Post
        Tu ai o gaura in prag?.. Asa au toate? :O
        Asa au toate, sunt pentru cric si elevator.

        Originally posted by iuliancristi View Post
        Cu ce fel de pneuri vine ph 2? Intermediare, de vara, de iarna?
        De vara.

        Originally posted by garib1973 View Post
        Pe Laureate am cauciucuri Michelin
        Pentru ca ai ABS, de asta. Altfel aveai Kormoran.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Bine sa revenim la DACIA LOGAN FACELIFT. Tu RAzzZZVAN cred ca ai gresit forumul, iti recomand http://www.clubopel.com

          Comment


          • Andrei si daca masina este ridicata cand e zapada tot cauciucuri de vara se dau?

            Comment


            • Ultimul raspuns primit de la Vocea clientului la intrebarea: cand se va putea comanda logan facelift versiunea prestige?

              Referitor la intrebarea dumneavoastra, va informam ca nu am primit pana in prezent o informatie oficiala din partea Dacia.

              macar pana acum au zis in toamna acum nu mai zic nici macar daca in toamna asta sau la anu.

              Comment


              • Originally posted by MS1.6>16V View Post
                Bine sa revenim la DACIA LOGAN FACELIFT. Tu RAzzZZVAN cred ca ai gresit forumul, iti recomand http://www.clubopel.com
                Tu esti genul de posesor Logan care nu suporta criticile aduse masinii sale. Puteau sa faca si ei ceva asemanator ca la Vectra B .. Sa acopere acele gauri . Daca consideri ca acele gauri sunt un pas in fata si arata bine ....

                Din pacate pentru tine nu suport masinile Opel ( exceptie facand Astra GTC ).

                Si din cate vezi eu am peste 650 de posturi ( citeste'le ... unele te ajuta sa mai inveti cate ceva despre masini si sa nu mai fi asa recalcitrant ca doar nu ai BMW ), pe cand tu .... 15 posturi din care in 10 te simti ofensat . Chiar daca credeam ca o sa gasesc aici numai oameni care cred ca Loganul = BMW , sunt destui cu capul pe umeri si obiectivi ... ( mai putin Cezar )


                ps : daca suferi de hipermetropie pot sa'ti recomand un doctor foarte bun. Poate reusesti sa vezi ca username'ul este Razzvan ( asta pentru ca nu era Razvan available ) si nu Razzzzzzzzvan ...
                Last edited by Razzvan; 23 September 2008, 17:40.

                Comment


                • Sper ca nu incepeti cearta acum sa ramenem la subiect

                  Comment


                  • Originally posted by Razzvan View Post
                    Tu esti genul de posesor Logan care nu suporta criticile aduse masinii sale. Puteau sa faca si ei ceva asemanator ca la Vectra B .. Sa acopere acele gauri ...
                    Tu nu critici,faci misto,e o diferenta.Daca vorbea cineva cu o masina mai de Doamne-ajuta,mai ziceam,dar si masina ta face parte din segmentul low-cost,cu un ambalaj mai stralucitor,e adevarat.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Am facut misto de el ( pentru ca lui i se parea asa firesc sa ai o gaura in prag si a inceput cu expresii "A tu la gaura aia te refereai, "duamne" ce sofer esti?" ) ... Si am criticat politica Dacia ... ( " Puteau sa faca si ei ceva asemanator ca la Vectra B .. Sa acopere acele gauri ... ").

                      De cateva zile merg aproape numai cu Octavia RS ... Acum pot sa critic ca am masina mai de Doamne-ajuta ?... c'mon ..
                      Last edited by Razzvan; 23 September 2008, 17:46.

                      Comment


                      • Ma bucur pentru tine ca ai evoluat la capitolul masina acuma poti sa evoluezi si tu catre celelalte forumuri sa depasesti postarile de pe asta ca se gasesc destule chestii de criticat si pe acolo, si iti doresc sa te opresti doar catre Ferrari, Maybach, Lamborghini sau de ce nu Bugatti....

                        Comment


                        • Originally posted by Razzvan View Post
                          De cateva zile merg aproape numai cu Octavia RS ... Acum pot sa critic ca am masina mai de Doamne-ajuta ?... C'mon ..
                          Asta nu-nseamna ca l-ai "apucat" pe D-zeu de picior...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • @razzvan: octavia rs este foarteeee departe de orice logan, chevrolet aveo, etc, nu as putea sa ti raspund in mod rautacios, oricat m as chinui.. La dacia se merge nu numai pe ideea de low cost, dar si pe ideea unui profit maxim pt. Renault! Am vazut interiorul noului symbol in echiparea de top si este cu mult peste cel de la logan: climatizare automata, butoanele de la geamurile electrice sunt pozitionate pe usa, sistemul audio are un look modern, etc, etc.. Designul exterior nu mi place si asta este un motiv serios pt. Mine in alegerea unei masini.. Desi noul logan il am de aprox o sapt si am fost f incantat de el, acum vad ca renault vrea sa pozitioneze dacia pe treapata cea mai de jos a portofoliului sau si m a determinat sa mi indrept atentia catre o alta marca, atunci cand voi vinde aceasta masina (peste 3 ani, durata leasing ului)..

                            Comment


                            • Sa inteleg ca nu esti multumit de facelift?

                              Comment


                              • Eu astazi am facut o sedinta de conducere pe loganul nou....Pentru ca in cateva zile trebuie sa imi vina masina, eu avand permis din iunie si am facut scoala pe matiz, am zis sa ma obisnuiesc un picutz cu masina....Dar ce pot sa spun....E SUPER...Abia astept sa vina si "Golanitza" mea si sa iesim la plimbare....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google