Logan Facelift Fara Bara Stabilizatoare...din Ianuarie Si Alte Versiuni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Enc_edy esti sigur de asta?..... Nici eu nu am avut o si parca nu era inchegata masina si facea ciudat articulația vu jante pe 17..... De 4 ani am montat bara si eu unu simt diferenta
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • Dupa 9 ani am montat si eu bara, dar vreu sa zic ca se simte diferenta , la curbe la gropi, si la viteza mare pe autostrada nu se mai leagana ca o barca .( nu mai vine nevasta-mea peste mine in curbe

      Comment


      • Dragilor,

        Eu merg incetisor....50-60 oras, 120 maxim pe autostrada....
        Singurul lucru pe care il observ (dat fiind stilul de condus) este ca la trecerea peste linii de tramvai si etc, scoate niste zgomote...)) ceea ce inainte nu se intampla...
        Mecanicul spunea ca piesele sunt proaste si sa o las in pace ca asa fac majoritatea...
        Piesele le-am pus de origine si le-am luat de la magazinul DACIA de pe Pantelimon (ptr cei care cunosc acest magazin stiu despre ce vb aici....) adica nu sunt contrafacute si etc...
        In rest, nu fortez in curbe, nu am jante pe 17, cand nu merg 4 km prin centru pana la munca, sunt cu pitika mea de 1 an si nu imi permit sa incerc....

        Probabil ca ptr unul care zboara si forteaza la limita masina, exista diferente...

        Edi

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google