Butoane pentru geamuri pe portiere !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da am comanda dubla pentru geamul din dreapta am sa revin cu poze cu pozitionarea lor pe fata de usa

    Comment


    • poze

      pozele promise cu butoanele pe fata de usa stanga si dreapta ambele geamuri au modul cu impuls si geamul din dreapta are dubla comanda
      Attached Files

      Comment


      • arata foarte frumos! chiar imi place!
        ce ai pus in locul celor de pe consola?
        sunt incomode, in sensul ca sunt prea inapoi si te dai cu cotul inspre scaun?

        este cea mai eleganta solutie cea cu modul cu impuls pentru ca se mufeaza totul!
        modulul impuls este intermediarul, se ocupa cu partea de forta(mare forta), de ridicare si coborare geam, apoi firele ce ies din el se trag pana la butoane...
        simplu si la obiect!.
        este mult mai mult de munca la decuparea fetelor de usi, fata de solutia electrica.
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • da arata super!!
          se incadreaza cel mai bine pana acum! felicitari!
          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
          vand lampa adaptabila la torpedo

          Comment


          • ma bucur ca va place cum au fost pozitionate butoanele ,da este ceva de munca la tras fire si decupat fata de usa si in legatura cu butoanele de pe consola deocamdata sunt inca la locul lor si ma gandesc la doua variante 1.sa cumpar macarale pentru usile din spate si 2.sa mut butoanele pentru blocare usi si dezaburire in partea stanga a butonului pentru avarii (daca merge) si pe urma sa pun un autocolant negru pe consola sa nu se vada locurile goale ramase in partea dreapta a butonului pentru avarii sau daca are cineva o idee mai buna e ok

            Comment


            • nu stiu cred ca acopera autocolantul... de fapt acopera, dar se va vedea conturul golurilor...
              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

              Comment


              • O idee este sa refaci consola centrala cu fibra si apoi sa o vopsesti.
                Sau sa muti si celelalte butoane si in locul lor sa pui statia CB de exemplu.
                GL-22-TOF

                Comment


                • io as pune un sertar dintr-ala ce se pune in locul radiocd-ului...acolo stau bine bine telefoanele
                  PER.PIC. MAUNI021-05 | Cutie radio; 2 ISO; neagră; 58x188mm - Produs disponibil la Transfer Multisort Elektronik. Consultaţi oferta noastră bogată.
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • arata foarte bine dar pozitia e usor in spate.se utilizeaza comod?
                    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                    vand lampa adaptabila la torpedo

                    Comment


                    • Originally posted by mariannn View Post
                      sunt incomode, in sensul ca sunt prea inapoi si te dai cu cotul inspre scaun?
                      nici eu nu am primit raspuns...

                      arata super ok, dar sunt usor retinut cu privire la pozitie...
                      Last edited by mariannn; 20 October 2014, 21:21.
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • "Cea mai eleganta solutie este cea cu modul cu impuls pentru ca se mufeaza totul !"
                        +1
                        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                        Comment


                        • pentru mine nu este incomod eu am scaunul dat la maxim in spate dar ati trebuie ceva timp sa te obisnuiesti de nu mai folosesti mana dreapta ca sa deschizi geamul eu si acum apas din greseala butonul de pe consola

                          Comment


                          • NT16MIC ai reusit sa pui butoanele suplimentare sau ai renuntat ...

                            Comment


                            • nyk199 ma ajuti si pe mine cu conf pinilor de la butoane

                              Comment


                              • Originally posted by nyk199 View Post
                                NT16MIC ai reusit sa pui butoanele suplimentare sau ai renuntat ...
                                Da am rezolvat de curand si chiar sunt foarte comode.
                                Modulele luate de la colegul Ciprishor (http://www.imbunatatiri-logan.tk/) functioneaza cfoarte bine.
                                Poze nu are rost sa pun ca ai pus tu si sunt exact la fel.
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/nt_16_mic-t38412.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google