Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am sunat la dacia si am intrebat de cotiera si montajul este 55 ron mi se pare foarte mult se poate monta si acasa !?

    Comment


    • da. si este mai mult decat usor. eu inca nu am gasit o cotiera care sa imi placa la aspect, si parca nu ma lasa inima sa dau 320 lei pe una de 'origine'

      instructiuni gasesti si in postul #7
      Last edited by B 83 RMJ; 25 July 2009, 11:36.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • mar interesa daca pot sa-mi pun aer conditionat pe un prestige 1,4 si cat mar costa,mersi

        Comment


        • Salut.Daca ai prestige 1.4mpi-eu ma impusc cu un pistol cu apa.
          Revino cu intrebare reala.Prestige are din start aer conditionat si motor de 1.6-16v
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • sigur nu ai prestige daca era prestige aveai aer conditionat si motor 16v sau diesel...
            Sper sa iti fie de folos http://www.loganclub.ro/forum/montar...re+conditionat
            Data viitoare foloseste functia search ...
            Succes

            Comment


            • Salut.Acum cautam si eu link-ul pt. montare aer conditionat.Ai fost mai rapid,Andrei.
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • salut
                am luat si eu o cotiera de la dealer la 270lei
                de montat sper sa reusesc eu
                revin cu poze

                pentru cei interesati cotierele de la deler sunt produse de armster
                se pot gasi cam la aceeasi bani si pe site-uri de profil
                cotierele sun identice cu cele de la DACIA


                Cumpara Cotiere ARMSTER din categoria Accesorii interior online de la Auto100.ro la pret avantajos. Livrare rapida!


                salut
                am luat si eu o cotiera de la dealer la 270lei
                de montat sper sa reusesc eu
                revin cu poze

                pentru cei interesati cotierele de la deler sunt produse de armster
                se pot gasi cam la aceeasi bani si pe site-uri de profil
                cotierele sun identice cu cele de la DACIA



                Cumpara Cotiere ARMSTER din categoria Accesorii interior online de la Auto100.ro la pret avantajos. Livrare rapida!
                Last edited by ioo_florin_el; 6 October 2009, 20:11. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • deci la dealer e un pret relativ bun. eu am luat-o cu 260 lei + 50 lei montajul. nu se compara cu stifturile alea de type r sau, MD sau alte porcarii
                  sigpic

                  Comment


                  • Hai mai Bogdane, 260 lei pe cotiera chiar asa de ok ti se pare? )
                    Din pacate n-am gasit una la pret bun care sa si ''stea''/sa nu zdrangane/sa fie cat de cat tzapana, la fel de bine ca asta orighinala...dar e scumpa domle.

                    Comment


                    • Octavian___30...dai un ban da' stai in fata...a mea de cand am montat-o se comporta excelent...si nu mai spun de faptul ca l-am gasit pe fiumi-o urcat pe ea de vreo 2 ori
                      sigpic

                      Comment


                      • Octavian este scumpa...m-a durut sufletul cand am dat banii aia, dar nu regret. le-am dus dorul doar o jumatate de luna dar comfortul si design-ul sunt nemaipomeninte
                        valeriuciprian ai dreptate. si pasagerul din dreapta s-a urcat pe ea de trosnea capacul ala, dar, culmea sau nu, nu s-a rupt/crapat nimic.
                        asa ca...am facut o alegere buna
                        Last edited by bogdan_1984; 6 October 2009, 21:36.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Octavian___30...dai un ban da' stai in fata..............
                          Corect nah...sunt zgalma, inca sper sa gasesc ceva la fel de bun in bani mai putini (dar vad ca slabe sanse).


                          Bogdan: tot cam asa as simti si eu cheltuiala (mai degraba o luna), la mine e vorba doar de comoditate la condus drum lung.

                          Comment


                          • cotierele ieftine, au reglajul asta? ca sa nu mai spun ca suportul cotului din vinilin, culiseaza
                            Attached Files
                            Last edited by bogdan_1984; 6 October 2009, 21:49.
                            sigpic

                            Comment


                            • nu mai are rost sa discutam despre calitatea cotierei armster. m-am convins si eu de calitatea lor si mi-am achizitionat una de la dealer si am montat-o eu. am vazut pe la prieteni care aveau luate de prin bazar, ba ca trancaneau, scartiau, ba erau prea lungi, ba prea scurte, ba nu incapea centura bine pe langa ea, ba se crapa la cea mai mica greutate pusa. eu mi-am montat cotiera originala si chiar nu am nimic sa reprosez si nici nu incomodeaza ceva pe acolo. este unul dintre putinele produse de la dealer care isi merita banii si nu mi se pare exagerat pretul pt ca pe alte siteuri, cotierele armster tot in jur de 250-300 lei costa.
                              sigpic

                              Comment


                              • astazi am reusit sa-mi montez singur cotiera
                                nu este foarte greu
                                eu zic ca cei 50lei care ii cer cei de la reprezentanta pentru montare sunt cam multi
                                repet se poate monta de oricine

                                revin cu poze mai incolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google