Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am gasit un site unde iti spune unde gasesti cele mai mici preturi pentru carburanti (la ce benzinarie).aici

    Comment


    • Interesant situl

      Comment


      • Efix 95 aditivata Rompetrol- 4,12 lei/litrul...
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Pai din cate se aude cica vor sa ajunga la 5 Lei cu benzina :|
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • @ROAD EMPIRE- Pai asta ne o arunca guvernantii de cateva luni, sa ne obisnuim psihologic cu ideea! Aseara sotia mea imi zicea ca daca n-ar fi bine sa vindem masina...
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • 4.51 efix diesel rompetrol simbata era
              omv neschimbat 4.44
              sigpic

              Comment


              • Englezii si francezii au iesit in strada in urma scumpirii carburantilor.Am inteles ca a iesit cu scandal.La noi...Pauza.Mamaliga explodeaza greu...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Ar trebuii sa facem si noi scandal dar de unde...Romanii tac si inghit... De parca ar da altu bani pe benzina consumata de noi.....
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Nu pretul mototrinei si al benzinei sunt problema principala, ci salariul. Ca daca ar creste astia salariile ca si pretul carburantului, din partea mea poate sa ajunga carburantul si la 5lei.
                    Englezii si francezii isi permit oricum sa dea pretul cerut pe motorina, vor doar sa sa-si exprime opiniile asupra scumpirilor si sa simta libertatea de exprimare a opiniei publice. Si probabil nu vor obtine o scadere a pretului carburantului, dar vor obtine o crestere salariala, sa-i multumeasca pe toti.

                    Comment


                    • Oare incep sa apara vestile bune?

                      stirea

                      Comment


                      • Da...O sa ieftineasca toti cu vreo 7-8 bani litra, mare scofala.
                        Sunt niste magari ordinari

                        Comment


                        • Ciudat,de OMV nu zice nimic.Momentan costa 4.07.Numai de la OMV alimentez,si Petromv.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu va zic sa nu va mai uitati in gura oficialilor pentru ca una se discuta si alta se face!Luati cel mai bun exemplu : Bursa americana care are pana in momentul de fata un cumul de 1500 miliarde dolari tranzactii mondiale dintre care doar 30 miliarde are acoperire in bunuri si valori!Deci intreaga economie mondiala este "la rosu" ceea ce inseamna ca totul este o specula!
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Originally posted by D-FENS View Post
                              Englezii si francezii au iesit in strada in urma scumpirii carburantilor....
                              Italienii inca n-au iesit!



                              (Preturi de azi)

                              Succese!
                              sigpicLaureate 2007 GPL

                              Comment


                              • Facut plinul 06.06.2008,petrom CO 95,3.92 lei.
                                KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google