Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alimentat ieri Petrom 95: 3.78 RON/ L

    Comment


    • Petrom Calarasi: TOP99-4 LEI/LITRUL; Fara plumb 95-3,67 lei/litrul.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • DE CE difera preturile de la o zona la alta???

        Petrom 95 fara Pb:3,81 lei; 99+ 4,1 lei (zona Arad).
        OMV Arad 95 Carrera: 3,87 lei; OMV Timisoara: 3,91 lei/litru.
        ???.....

        Comment


        • 3.87 Petrom 95
          4 petrom 99+
          2.25 GPL Crimbo
          2.49 GPL OMV
          Altceva nu alimentez
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Depinde de la ce benzinarie se alimenteza. De ex. Fac comparatie intre doua benzinarii PETROM. O benzinarie de pe vremea lui ceausescu si a doua s-a construit acum 5-6 luni. Pretul la premium 95 la cea veche este de 3.78 RON, iar la cea noua este de 3,87RON.
            sigpic

            Comment


            • Si este normal sa fie asa.Am mai vazut si eu benzinarii de pe vremea lui ,,raposatu" si tot ma uitam cum naiba sa alimentezi de acolo.
              Este adevarat ca pretul era mai mic fata de alte benzinarii,dar benzinaria arata jalnic.
              Va ganditi cam cum e si benzina??
              Chiar stateam si ma gandeam ca nici daca ar zice ala de acolo ca imi face un plin pe gratis nu as putea sa bag asa ceva in masina.

              Comment


              • Vazand ca barilul a scazut la 67$ oare si combustibilii o sa ajunga la 2 lei - 2.5 lei pe litru luna viitoare? Cel putin printr-o regula foarte simpla cam asa ar da. Sau se calculeaza altfel? Teoretic atat ar trebui sa fie un litru de combustibil, practic statul o sa mareasca accizele !
                Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                Comment


                • Daca nu ma insel, azi se ieftineste benzina
                  sigpic

                  Comment


                  • Ai vazut la stiri?Eu nu am auzit.
                    Da Doamne sa fie asa!

                    Comment


                    • Da, s-a ieftinit azi cu 11 bani benzina si cu 9 bani motofleashca. Cam insignifiant in raport cu scaderea pretului barilului!
                      Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                      Comment


                      • Orice ieftinire este bine venita! Nu conteaza cat este, conteaza sa fie. Ca daca se marea cu 11 bani, saream cu totii in sus, ca sa scumpit.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pana la sfarsitul anului va ajunge 3.5 RON / litru benzina 95 si 3.8 motoshina . Cam putin dupa parerea mea - barilul a scazut la Jumatate de la 147 la 70$ / baril . Mai mult de jumatate si pretul benzinelor a scazut in medie cu 1%
                          1.6 MPi Icy White

                          Comment


                          • Astazi benzina de 95 la Petrom era 3.64 lei.Destul de bine zic eu fata de 4 lei si...!

                            Comment


                            • Vad ca sau ieftinit,sunt curios daca motorina a scazut sub 4 lei

                              Comment


                              • Motorina euro 4 la petrom era inainte de ieftinire 4.02 lei. Cu siguranta a scazut sub 4 lei. La lukoil cred ca e si mai ieftina ca la petrom...
                                1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google