Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MOL TIMISOARA BENZINA 95 5,11 LEI LITRUL

    jOS CU DICTATORUL

    Comment


    • omv benzina 95 pret 5.04
      sigpic #

      Comment


      • Deja se inghesuie lumea la pompe.Ce dobitoci....Am trecut cu ramvaiul azi pe langa un Mol si erau destule masini.
        Oameni buni nu fi-ti naivi,saptamana viitoare se vor scumpi cu 6bani,am urmarit chestia asta de fiecare data in anul ce a trecut.Inainte de scumpire o ieftineau cu 4 bani sau 2 bani si o scumpeau cel putin cu 6 bani.Asa va fi si acum sa vedeti.

        Comment


        • si acum ce putem face noi? daca o scumpes sau o ieftinesc?! cheia e la ei....chiar nu intelegeti ca traim in romania!

          e normal sa alimenteze lumea, daia au masini, sa le foloseasca!

          Comment


          • Lasa ca in romania se si exagereaza cu masina.Normal ce de aia am luat-o sa ma folosesc de ea,dar de aici si pana a merge si la WC cu masina e cale lunga.Altii si pana jos la alimentara merg cu masina ,sa fim seriosi..

            Comment


            • aia sunt penibili, sunt snobi....dar sunt multi oameni care chiar au nevoie de masina! sunt multe pe firma, MULTE, benzina decontata si alte chestii! asta e viata!

              Comment


              • pana la urma de la care peco'uri sa nu mai alimentam ca am primit mesaj sa nu mai alimentam in 15ian-15feb de la petrom am primit alt mesaj sa nu mai alimentam de la OMV-petrom'v parca doua saptamani, eu alimentez numa din OMV, dar daca nu mai alimentez de la OMV o sa alimentez de la rompetrol

                Comment


                • eu alimentez mol in ultima vreme, parca merge masina mai bine!

                  Comment


                  • alimentat Petrom95 5 RON/ litru...
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • Lukoil ecto 98 - 4.98 Lei/litru la lukoilu de pe alunisului cica e promotie....
                      Can't touch this !

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        eu alimentez mol in ultima vreme, parca merge masina mai bine!
                        Placebo. Mol nu are rafinarie, cumpara de la Petrom marfa. Era o cisterna intr-o zi la Petrom, a lasat acolo un compartiment si s-a mutat peste drum la MOL si a descarcat restul. Creanga mamii lor de mincinosi.
                        Rompetrol- 5.03
                        Petrom-4.97 de la 5.04
                        Benzol de 95.

                        Comment


                        • Petrom Tg-Jiu 95 4.91/l.

                          Comment


                          • omv -7 bani / litru si petrom tot -7 bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Alimentat azi la Lukoil cel de pe 1 Decenbrie 1918, benzina 95 pret 5.02 lei

                              Comment


                              • Duminica, 23.01.2011:

                                Rompetrol Alexandria, Efix 95 - 5.00 lei/l
                                Rompetrol Bucuresti (Crangasi), Efix 95 - 5.11 lei/l - un pic cam mare diferenta de pret, nu?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google